Problem z animacjami i filmikami w internecie

Cześć. Po przeinstalowaniu systemu mam problemy z odtwarzaniem filmów na stronie smog.pl. Na youtube albo maxiorze wszystko jest ok. Wczesniej miałem podobny problem po przeinstalowaniu windowsa ale “jakoś” póżniej było wszystko dobrze. Teraz jednak tak nie jest. Na stronę heyah.pl także nie mogę wejść bo ponoć nie mam jakiegos plugina flash. Mam zainstalowany Adobe Flash Player 9 ActiveX, Adobe Shockwave Player i Java 2 Runtime v1.4. Co robić żeby zadziałało? Przeglądarka to Internet Explorer 7 a Windows taki jak w opisie.

a gdy wchodzisz na strony z flashem to przeglądarka woła o zainstalowanie flasha playera ?

tak woła. Jest tak np. na stronie heyah.pl, coke.pl, na oficjalnej stronie Test Drive Unlimited… Oczywiście instaluję, ale nic się nie zmienia i nadal nie można wejść na te strony i oglądać filmików :cry:

a poprawnie instalujesz? jak pojawia się na górze IE żółty pasek to go klikasz i instalujesz plugin.

tak napewno poprawnie. albo klikam w pasek albo w odpowiedni aktywny link na stronie z pluginem. Nie wiem dlaczego nic nie działa :frowning:

Zainstaluj normalną przeglądarkę np. Firefox i do niej pluginy powinno pomóc.

to jest tylko obejście problemu, a nie jego rozwiązanie, autor opisuje problem z przeglądarką IE i flush na rozwiązaniu jego należy się skupić.

przecież jak ktoś napisze na jakimś forum że ma problem z samochodem Fiat, to nikt mu nie napisz, że daj sobie spokój z Fiatem kup np Forda :slight_smile:

authentic_man

stąd instalowałeś?

tak dokładnie z tej stronki instalowałem. Instalowałem też ze stronki adobe: Adobe Flash Player

Złączono Posta : 26.05.2007 (Sob) 15:34

W linku zamieszczam screeny co się dzieje gdy chcę wejść na jakąś stronke.

LINK

mnie się też to samo dzieje,że nie mogę żadnego filmiku z internetu obejżeć i nie wiem co zrobić aby działały mi jakiekolwiek filmiki.Pomóżcie proszę :frowning:

Już wiem! Nie wiem do końca czy to jest normalne, ale gdy się “instaluję” ze stronki Adobe Adobe Flash Player ActiveX to tak naprawdę kopiuje się instalka do katalogu C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash. Trzeba wejść do tego katalogu i uruchowić aplikację i zainstalować :slight_smile: Mi juz wszystko działa i jest ok. Pozdr