Problem z antywirem

(Lukas 1) #1

Witam. Mam problem z Kaspersky'im. Chodzi o to ze caly czas mi w tle wszystko skanuje. Nawet jak otwieram Opere to wczesniej nie wiem co ale bardzo dlugo skanuje.

Nie czekam na porady typu: wylacz skanowanie w tle albo wylacz "real time protection" tylko chcialem sie dowiedziec gdzie sie w nim wylacz to zeby mi np. nie skanowal opery albo przy otwieraniu filmu nie skanowal mi pliku AVI.

Bardzo prosze o konkretne podpowiedzi bo szukalem juz w nim takich opcji ale nie moge znalezc. A moze cos takiego nie istnieje zebym wylaczyl skanowanie .exe lub .avi.

pozdrawiam

(Stachan) #2

:roll:

Zakładam, że posiadasz wersję personal. Jeżeli ograniczenie obszaru skanowania w czasie rzeczywistym nie jest dla Ciebie wystarczające to wg mnie jedynym wyjściem jest wykluczenie Kasperka z autostartu. Wtedy uruchamiałbyś go tylko w konkretnym celu.

(Lukas 1) #3

no nie bardzo bo nie raz sa pliki ktore sie ciagnie a ktore sa zainfekowane. Chodzi mi o zrobienie pewnych regul ale nie wiem czy sie da to zrobic.

(Stachan) #4

:roll: w wersji personal nie widzę takiej możliwości

(Lukas 1) #5

ok dzieki za pomoc. Chyba bede sie musial przerzucic na innego anxtywira chociaz na xten nie moge narzekac bo jest naprawde. dobry.

pozdrawiam

(Idealny3) #6

nie radze sie przesiadac na innego antywira ponieważ ten jest najlepszy:d