Problem z antywirem

Witam. Mam problem z Kaspersky’im. Chodzi o to ze caly czas mi w tle wszystko skanuje. Nawet jak otwieram Opere to wczesniej nie wiem co ale bardzo dlugo skanuje.

Nie czekam na porady typu: wylacz skanowanie w tle albo wylacz “real time protection” tylko chcialem sie dowiedziec gdzie sie w nim wylacz to zeby mi np. nie skanowal opery albo przy otwieraniu filmu nie skanowal mi pliku AVI.

Bardzo prosze o konkretne podpowiedzi bo szukalem juz w nim takich opcji ale nie moge znalezc. A moze cos takiego nie istnieje zebym wylaczyl skanowanie .exe lub .avi.

pozdrawiam

:roll:

Zakładam, że posiadasz wersję personal. Jeżeli ograniczenie obszaru skanowania w czasie rzeczywistym nie jest dla Ciebie wystarczające to wg mnie jedynym wyjściem jest wykluczenie Kasperka z autostartu. Wtedy uruchamiałbyś go tylko w konkretnym celu.

no nie bardzo bo nie raz sa pliki ktore sie ciagnie a ktore sa zainfekowane. Chodzi mi o zrobienie pewnych regul ale nie wiem czy sie da to zrobic.

:roll: w wersji personal nie widzę takiej możliwości

ok dzieki za pomoc. Chyba bede sie musial przerzucic na innego anxtywira chociaz na xten nie moge narzekac bo jest naprawde. dobry.

pozdrawiam

nie radze sie przesiadac na innego antywira ponieważ ten jest najlepszy:d