Problem z antywirusem na viscie

witam. mam problem. gdy zainstaluje jakiegos antywirusa na komputer to nie dziala mi przegladarka internetowa, ale programy typu p2p, skype czy gg dzialaja. z tego co mi wiadomo mam viste 64bit ale jak moge sprawdzic czy sie nie myle. moze to przez to ze instaluje 64bit antywirusy. z gory dziekuje pozdrawiam

Jaki antiwirusa próbujesz zainstalować ?? Jaka przeglądarka Ci nie działa (np internet Explorer)

probowalam zainstalowac AVG, arcavir, nod32 i avast. mam zainstalowana przegladarke internet explorer. na 3 pierwszych antywirusach w ogole nie dziala a na avascie musialam wylaczyc ochrone internetowa ale nie aktualizowal sie antywirus

Może to nie wina antywirusa, tylko IE ?? Ściągnij jakąś inną przeglądarke np. firefox> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … x+3.0.1+PL i sprawdź, czy działa.

byc moze… tylko mysle sobie teraz ze moze to byc przyczyna ze jak instalowalam noda to on zapytal sie o prxy czy cos a mam internet z dialogu i tam zmienia sie IP. czy moze to byc przyczyna?

A zaznaczyłaś ta opcje z proxy, czy nie ??

zaznaczylam zeby automatycznie wyszukiwac proxy i 2 raz zaznaczylam ze nie korzystam z serwera proxy i w obu przypadkach nie moge polaczyc sie z internetem… :confused: