Problem Z antywirusem

Witam to mój 1 post/temat ale mam taki problem: kiedy chce właczyć gre spellforce złota edycja pojawia sie wiadomosc zebym wylaczyl wszystkie antywirusy, anty trojany, debuggery tylko ze ja juz wszystko wyłączyłem o co tu chodzi z góry thx

A w trayu coś Ci nie siedzi?

Zresztą takie gry wydają się mocno podejrzane nawet jeśli wydaje je tak znana firma jak cdprojekt.

==============================

wklej loga do działu bezpieczeństwo. Może to jakiś spyware karze Ci wyłączyć oprogramowanie zabezpieczające

Jak w trayu niema to zobacz w procesach.

BTW> Bardzo dziwna sprawa :roll:

Sorry ale ja naprawde w tych sprawach jestem kompletnym nOObem. O co chodzi z tym tray-em??

Tray to są ikonki po lewo od systemowego zegara (prawy dolny róg ekranu). Może tam nadal siedzi AV, FV, AS (czyli oprogramowanie zabezpieczające) itd.

Zrób jeszcze tak jak mówi Korai: wciśnij ctrl + alt + del daj zakładkę procesy i sprawdź czy tam nie działają procesy od AV.

Ale naprawdę to jest bardzo ciekawe. Po co gra kazałaby wyłączać oprogramowanie zabezpieczające.

Czy ktoś kto ma tą grę może potwierdzić iż jest to naturalny objaw?

ok dzieki nie mam nic też w procesach. Z ciekawości usunołem firewalla i nortona. A te grę miałem już kiedyś z Clicka! ale bez dodatków i wszystko było ok tyle tylko że wtedy nie miałem jeszcze internetu

i poszła?

nie