Problem z aplikacją applike i innymi działającymi w ten sam sposób

Pewnie jak wiecie z mojego nicku mam problem :smiley:
Na moim Samsungu a dokładniej: Samsung galaxy J7 2017 jest problem z góry zaznaczam, że jestem użytkownikiem ROOTA za pomocą Magiska, Wyświetla się komunikat we wszystkich aplikacjach o działaniu podobnym “Intensywne użytkowanie” niżej jest napisane “Zauważyliśmy bardzo intensywne użytkowanie z Twojej strony, co z naszymi Ogólnymi Warunkami Handlowymi jest niedozwolone” mam opcję na szaro kontaktu i na pomarańczowo zamknij oczywiście próbowałem się kontaktować i czekam od pół roku na odpowiedź, innym hula bo widziałem filmiki na YouTube co mogę zrobić żebym mógł korzystać z tej aplikacji/innych tego typu? Oczywiście magisk z tego co wiem ma opcję Hide my root ale dość dziwnie działa. dlaczego? Niby jak chowam roota dla “Root Checker” to nie widzi go a snapchat nadal widzi, że urządzenie jest zrootowane, jeszcze raz proszę o pomoc,
P.s Mam jeszcze xposed.
Pozdrawiam 
Edit. Próbowałem schować roota i zrobiłem to dla applike nadal nic dla snapchata także, jakby wyłączyłem xposed zresetowałem telefon bo trzeba żeby się wyłączył xposed i snapchata i applike zainstalowałem od nowa i snapchat o dziwo działa normalnie a z applike nadal problem jeśli chcecie mi pomóc to ja proponuję żebyście wy spróbowali pobrać tą aplikację na swój telefon (Applike) i sprawdzić czy przy uruchamianiu jej nie macie takiego komunikatu jak ja, można tez napisać czy ma się roota czy nie.