Problem z aplikacją "crystal clear"

Zainstalowałem crystal clear (wybrałem powłokę vista inspirant 2) nie trafiła w mój gust a deinstalacja nie usunęła wszystkich elementów powłoki visty, (może dlatego że zgodziłem sie aby avast dał kilka elementów do sandboxa).

Wpisałem w systemową wyszukiwarkę “vista” oto jakie pliki znalazło

http://naforum.zapodaj.net/02a3dbe6f3ad.jpg.html

Które z nich usunąć aby zniknęły z kompa wszystkie elementy powłoki programu vista inspirant 2 ??

Bardzo proszę o pomoc :slight_smile:

Dodane 20.07.2011 (Śr) 18:37

pomoże mi ktoś? :frowning:

Próbowałeś użyć przywracania systemu?

mam wyłączone :frowning: pliss poradź coś wykasowałem kilka plików ze screena i nic dalej niektóre elementy powłoki zostały

Dodane 20.07.2011 (Śr) 19:53

dobra problem chyba rozwiązałem. Usunąłem z C:/WINDOWS jakis plik tekstowy “unnistbrick” czy coś takiego i widzę że w końcu mogę zainstalować od nowa inną powłokę, i mam nadzieje że może teraz uda mi się też W PEŁNI ją odinstalować jakby coś…

No więc zaczynamy…

Na początek usuń pliki otoczone czerwonym prostokątem

file.php?name=C5910510FCD9FFB571AAC9422928AA39

Następnie włóż płytę z systemem Windows xp (instalacyjną)

kliknij start, uruchom, i w okienku wklej sfc /scannow i zaczekaj.Ponownie uruchom komputer.Napisz, czy to coś dało.

A tak w ogóle to mogę wiedzieć, dlaczego masz wyłączone przywracanie systemu? Ono czasami naprawdę ułatwia życie.

Przywracanie miałem wyłączone bo kilka dni temu miałem zadymę ze sterownikami hp i zapomniałem ponownie włączyć #-o . Ps. dzięki za instruktaż plików do usunięcia. :smiley: Teraz już pojadę już po całości wszystkie które zaznaczyłeś mając pewność że nic się nie stanie :smiley: