Problem z aplikacją do gry Colin McRae Rally

Wgrałam dzisiaj grę Colin McRae Rally(Windows XP).Po zainstalowaniu pokazywał się tylko filmik startowy a potem informacja o problemie z aplikacją rally.exe! Teraz wcale gra się nie uruchamia i natychmiast pokazuje sie inf. o problemie z rally.exe-o co chodzi? Czy ktoś mi pomoże? :frowning:

A próbowałeś przeinstalować grę ? Jeżeli nie to spróbuj - odinstaluj a potem przeczyść rejestr czyli usuń wszystkie wpisy po Colinie RegCleanerem. Potem spróbuj ponownie zainstalować.

RegCleaner download:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177

mam CMR1 i dziala na win2000 i winxp (to jest oryginal w polskiej wersji i widocznie ma juz zaaplikowanego patcha)… kiedys wchodzilem na ich strone i tam byl nieoficjalny patch umozliwiajacy granie na winNT5.x (jeszcze jak mialem wersje angielska). teraz strona wyglada calkiem inaczej i juz chyba nie ma tam tak starej gry.

poszukaj gdzies na googlach… ja juz nie mam tego pliku na HD :frowning:

miałem podobny problem przy wirualnych napedach w alkoholu i clonie sprobuj odinstalowac je na chwile i zobacz rezultat

Ps Jezeli uzywasz Win DVD odinstaluj go u mnie ten program sie gryzł okropnie z grami

Ani jedna wasza porada nie poskutkowała :!: Próbowałam przeinstalować grę i nic, dalej to samo!

Dzięki Max za poradę ale takich rzeczy w kompie nie mam!

Może pomoże patch ale gdzie go znależć i co z nim robić :-k

Myślę, że mi jeszcze pomożecie!

Złączono Posta : 10.09.2005 (Sob) 17:16

Już jest po kłopocie gra chodzi :!: Uruchomiłam ją w zgodności z win98 i teraz jeżdżę !!