Problem z aplikacją drsys32.exe - co to takiego?

Mam nowy komputer z systemem operacyjnym Windows 2000 od września tego roku. Jak dotąd nie zwracałem uwagi na znajdujący się w folderze system32 plik o nazwie drsys32.exe, który po uruchomieniu komputera zawsze jest aktywny jako jeden z procesów.

Dotąd nie było problemów, aż blokada zachowań Avast! zaczęła informować zaraz po połączeniu z siecią, iż aplikacja drsys32.exe usiłuje utworzyć dziwny plik o nazwie mustangdemo[1].exe. Dziś natomiast, po raz pierwszy odkąd plik istnieje w systemie, skaner ArcaBit Scan wykrył w nim wirusa. Zaniepokoiło mnie to, bo dotąd uważałem drsys32.exe za ważny plik systemowy. Arca wykrył w nim wira o nazwie Trojan.Bifrose.Bgk.

Zainteresowałem się zatem plikiem i jakież było moje zaskoczenie, gdy po wpisaniu jego nazwy w Google, dowiedziałem się ze strony Prevx.com, że plik drsys32.exe pojawił się zaledwie w październiku tego roku w krajach UE i jest wirusem typu malware. Problem w tym, że zapisał się do rejestru, jest każdorazowo ładowany i zastanawiam się, co z tym fantem zrobić. Czy mogę go bezpiecznie usunąć i jakoś wyrzucić z rejestru? Będę wdzięczny za każdą poradę.

http://www.prevx.com/freescan.asp

Daj log z HJT + Silenta - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Mam dziwny problem, tzn. gdy uruchamiam HijackThis po chwili wyskakuje komunikat, iż program wygenerował błędy i zostanie zamknięty przez system Windows. Używam Win2000 z SP 4. Jest duży problem, bo nie mam możliwości przeprowadzenia skanu. Co może być przyczyną takiego stanu?

Dokończyć skanerami online - Skanery do wyboru - wybierz z dwa i wklej raporty