Problem z aplikacja GG (uruchomeniem)

Odinstalowałem Gg 7,65 i zainstalowałem jeszcze raz, ponieważ gg zdzierało pare procesora ale nie uruchamiała sie żadna aplikacja (gg). Co zrobic żeby się uruchomiła? Pogrzebac w rejestrze? Nawet na profilu administatora nie chce sie odpalić. siostrzyczka mogła zainstalowac jeszcze raz mógł powstac syf, co robić??

A mógłbyś to jeszcze raz napisać sensownie??

Witam

Poszukaj starszej wersji i spróbuj wgrać lub przesiadka na inny komunikator z możliwością przejęcia kontaktów z gg.

Np. Tlen, Aqq czy inne.

Pozdrawiam :slight_smile:

Sam uzywam Spika Wp, ale siostra jest zauroczona kompaktowością Gg i raczej nie zamierza pzesiąść się na AQQ czy nawet Tlena…

Złączono Posta : 12.03.2007 (Pon) 18:21

OK, specjalnie dla Ciebie.

Siostra skarżyła się że gg się nie uruchamia, więc przysiadłem i patrze po przez ALT+CTRL+DELETE i widzie że nie ma aplikacji gg aktywnej, włanczam procesy i widze że siostra kilkakrotnie próbowała uruchomić GG (kilka procesów GG - jeden pod drugim i zdzierające K z procka). uruchomiłem ponownie i odistalowałem na koncjie admininstratora - z całego komputera. Zainstalowałem jeszcze raz i sytuacja się powtarza jak powyżej, podejżewam że siostra mogła wgrac gdzieś indziej GG ale nic mi nie znajduje, iwęc musi być coś naprzestawiane w rejestrze (tak mysle).

Czego nie zrozumiałeś ?

Odinstaluj GG poprzez Dodaj-usuń programy w Panelu Sterowania.

Usuń folder, który pozostał po Gadu-Gadu (domyślnie- C:\Program Files\Gadu-Gadu).

Usuń folder C:\Documents and Settings\x\Gadu-Gadu gdzie x to Twoja nazwa użytkownika

Przeczyść rejestr jv16 PowerTools 1.3.0.195

Tutaj otwierasz-> Opcje rejestru -> Narzędzia -> Czyszczenie rejestru -> Kontynuuj - Start i czekasz aż program wyszuka klucze…Sortuj -Sortuj według koloru ikon - Pozycje, których usunięcie winno być bezpieczne -> Wybierz - Wybór specjalny - Pozycje, które można bezpiecznie usunąć - Usuń…

Zainstaluj GG ponownie.

Pozdrawiam

Już teraz zrozumiałem. Ja miałem takie coś tylko że z “kadu” na linuxie

I o to mi chodziło dzieki :slight_smile:

Pozdrawiam