Problem z aplikacjami

Witam.Od jakiegoś czasu mam problemy z oprogramowaniem… wyskakują mi problemy aplikacji wszelkiej maści.Wyłącza się praktycznie wszystko GG,Mozilla a nawet paint do czego dochodzą częste blue screeny.Nie wiem co się dzieje.Problem ten mam od jakichś dwóch miesięcy.Na początku to zlekceważyłem,jednak z czasem zaczęło sie to robić irytujące.Formatowałem wczoraj system,wiec w czym może tkwić problem?

http://forum.dobreprogramy.pl/szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html pobierz, uruchom i daj raport z tego programu (jeśli jakiś się będzie dało zrobić).

http://fs03n1.sendspace.com/dl/001da8fe … Raport.txt Dam tak ;] Z góry proszę o wyrozumiałość jeśli coś zrobilem źle ;] jeszcze troche zielony w tym jestem

No nie wiem co tam wklejałeś, ale ja tam widzę jakiś kod html czy coś, o takie coś:

Download Raport.txt from Sendspace.com - send big files the easy way[...]

i to tylko mały skrawek tego tu dałem #-o a nie raport jaki widać w instrukcji z linku :roll: Kliknij 2x na najnowszym pliku minidump w programie BlueScreenView, zrób Screena okienka, które wyskoczy (powinno wyglądać tak: http://wstaw.org/m/2010/07/09/okno1_png_300x300_q85.jpg) i zdjęcie wyślij na imageshack (lub inny hosting zdjęć), a tu daj link do zdjęcia.

http://imageshack.us/photo/my-images/820/asdku.png/ Teraz powinno byc lepiej :stuck_out_tongue:

mwwl.jpg

Aktualizować sterownik, ha tylko który i po co skoro formatowanie nie pomogło :roll: Aktualizacja Bios, to ostateczność, gdy nic innego nie pomogło… No, ale jest jeszcze to: http://support.microsoft.com/?kbid=315335sd=RMVP. Tu w tekście jest wskazanie na pamięć RAM; jak masz możliwość sprawdzić w swoim kompie inną pamięć RAM, to spróbuj i zobacz czy problem ustąpi albo przetestuj swoją pamięć RAM Memtestem+ http://www.memtest.org/#downiso. Jeśli problem ustąpi po włożeniu innej pamięci RAM lub Memtest pokaże błędy, to twoja pamięć RAM nadaje się do wymiany.

Niestety… kostki innej nie mam ale komp jest załatwiany przez kogoś i stosunkowo nowy tak wiec serwis mam za darmo ;] oddam komp na jakiś czas niech go sprawdzą. w sumie jeśli nic więcej nie da rady zrobić to byłoby na tyle i temat do zamknięcia.;] Dzięki za pomoc;]

Ganemi , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif