Problem z aplikacjami


(Marek1995nero) #1

Witam.Od jakiegoś czasu mam problemy z oprogramowaniem... wyskakują mi problemy aplikacji wszelkiej maści.Wyłącza się praktycznie wszystko GG,Mozilla a nawet paint do czego dochodzą częste blue screeny.Nie wiem co się dzieje.Problem ten mam od jakichś dwóch miesięcy.Na początku to zlekceważyłem,jednak z czasem zaczęło sie to robić irytujące.Formatowałem wczoraj system,wiec w czym może tkwić problem?


(Kris-is) #2

http://forum.dobreprogramy.pl/szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html pobierz, uruchom i daj raport z tego programu (jeśli jakiś się będzie dało zrobić).


(Marek1995nero) #3

http://fs03n1.sendspace.com/dl/001da8fe ... Raport.txt Dam tak ;] Z góry proszę o wyrozumiałość jeśli coś zrobilem źle ;] jeszcze troche zielony w tym jestem


(Kris-is) #4

No nie wiem co tam wklejałeś, ale ja tam widzę jakiś kod html czy coś, o takie coś:

Download Raport.txt from Sendspace.com - send big files the easy way[...]

i to tylko mały skrawek tego tu dałem #-o a nie raport jaki widać w instrukcji z linku :roll: Kliknij 2x na najnowszym pliku minidump w programie BlueScreenView, zrób Screena okienka, które wyskoczy (powinno wyglądać tak: http://wstaw.org/m/2010/07/09/okno1_png_300x300_q85.jpg) i zdjęcie wyślij na imageshack (lub inny hosting zdjęć), a tu daj link do zdjęcia.


(Marek1995nero) #5

http://imageshack.us/photo/my-images/820/asdku.png/ Teraz powinno byc lepiej :stuck_out_tongue:


(Kris-is) #6

mwwl.jpg

Aktualizować sterownik, ha tylko który i po co skoro formatowanie nie pomogło :roll: Aktualizacja Bios, to ostateczność, gdy nic innego nie pomogło... No, ale jest jeszcze to: http://support.microsoft.com/?kbid=315335sd=RMVP. Tu w tekście jest wskazanie na pamięć RAM; jak masz możliwość sprawdzić w swoim kompie inną pamięć RAM, to spróbuj i zobacz czy problem ustąpi albo przetestuj swoją pamięć RAM Memtestem+ http://www.memtest.org/#downiso. Jeśli problem ustąpi po włożeniu innej pamięci RAM lub Memtest pokaże błędy, to twoja pamięć RAM nadaje się do wymiany.


(Marek1995nero) #7

Niestety... kostki innej nie mam ale komp jest załatwiany przez kogoś i stosunkowo nowy tak wiec serwis mam za darmo ;] oddam komp na jakiś czas niech go sprawdzą. w sumie jeśli nic więcej nie da rady zrobić to byłoby na tyle i temat do zamknięcia.;] Dzięki za pomoc;]


(lazikar) #8

Ganemi , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif