Problem z AQQ, białe okno

Od pewnego czasu okno rozmów w AQQ jest białe, moge pisać ale przeczytac rozmowe moge tylko w archiwum. Wiem, że problem był poruszany wiele razy, najczęściej jego rozwiązanie sprowadzało sie do odinstalowania IE 7.0. Ale ja korzystam od dawna z Opery. Nie instalowałam nic nowego, wiec niewiem skąd ten bład.

To znaczy od jakiego momentu ?? Mam na myśli, co robiłaś przed wystąpieniem problemu.

Opera nie ma nic do rzeczy, ponieważ silnik okna rozmów opart jest na IE.

Trudno powiedzieć, co jest przyczyną, ponieważ u mnie, mimo posiadania IE7 nie występował nigdy taki problem.

Proponuję na początek zrobić porządki w systemie - poczytaj temat na forum o optymalizacji systemu, wyczyścić rejestr.

Jeżeli w dalszym ciągu będzie problem, to proponuję zrobić kopię kontaktów i ustawień AQQ, odinstalować wszystko, co jest z nim związane i zainstalować program na nowo.

Ja miałem podobny problem. Posiadam IE 7 ale po restarcie AQQ było u mnie wszystko w porządku.

O czasu kiedy dodałam do opery nowy panel. Jego usunięcie nie pomogło, a zreszta sam mówisz, ze opera nie ma nic do rzeczy. zrobilam wszystko tak jak kazałeś optymalizacja, odinstalowanie, ale problem pozostał.