Problem z AQQ

Witam. Ja mam taki problem ze stanem w AQQ. Niby jestem połączony ale nie mam ani jednej osoby dostępnej :frowning: (na gg mam) Pomocy! :frowning:

Screen:

3152edceff263476m.jpg

A skonfigurowałeś swoje konto Gadu-Gadu w AQQ?? Jeżeli nie to Program -> Ustawienia AQQ -> Gadu Gadu :slight_smile:

Ok już mam. Ale czemu mam te 2 ikony(GG i AQQ)? I czy moge już odinstalowac GG??

Screen:

436bd5f14f4107ccm.jpg

Bo jesteś połączony z AQQ i GG.

Dodaj jeszcze wtyczkę Tlena to będziesz miał trzecią ikonkę.

Tak.

Żebyś mógł zarządzać stanem w GG i AQQ :mrgreen:

Jak skopiowałeś wszystko już i nie będziesz go używał to tak :slight_smile:

A jak aktywowac ściągnięte ikonki do AQQ bo jakos nie ma u mnie opcji w wyglądzie… jest tylko wybór skórek ale nie ma ikonek :frowning:

Złączono Posta : 11.10.2006 (Sro) 20:26

I nie moge dac opisu… :evil:

Używałem przez 1 rok AQQ i stwierdziłem że nie ma sęsu sobie pc 'ta przymulać :wink: Jak wyjdzie AQQ2 to wtedy sie przerzucę, bo narazie słabo Occonel słabo!

Zakładka Widok -> Try zaawansowany

a ten opis ustawiasz dla sieci AQQ, czy Gadu-Gadu…

p.s. spojrzyj wreszcie na poradnik o AQQ znajdujący się na tym forum i na oficjalną stronkę programu (aqq.eu), bo pytania jakie zadajesz są szczytem lenistwa (odpowiedź można znaleźć samemu w parę minut - ale nie, trzeba założyc nowy temat na forum…).

zgadzam się. AQQ używałem długo i nic nie zapowiadało, że go zmienię.

do czasu… wbrew temu co pokazuje menedżer zadań (tylko koło 4mb zajęte przez AQQ), program faktycznie zajmuje wielokrotność tego. mułowatość programu po prostu czuć. pod tym względem wcale od gg nie jest dużo lepszy. no i te pojawiające się reklamy…

na windowsie przerzuciłem się na jeszcze lepszy, ale i dużo trudniejszy (w konfiguracji), dający dużo większe możliwości komunikator - Mirandę.

polecam, jednak trochę zabawy jest na początek.

Jakie reklamy ?? :o

Te które są przez 3 dni w miesiącu ??

A GG nie ma reklam ??

GG nie dorównuje funkcjonalnością komunikatorowi AQQ do pięt.

A wiecie może jak zmienic tą ikonke:

cd0b7f362a746770m.jpg

Na taką pomarańczową zwykłą…? :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

kiedyś też tak gadałem. reklamy zdarzają się niestety coraz częściej.

owszem AQQ ma do tego pełne prawo, ale im więcej osób będzie go używać, tym szybciej zrobi się z niego drugie Gadu-Gadu, pod względem reklam.

prawda przykra, ale prawda.

człowieku, AQQ używałem przez jakieś pół roku, więc wiem jak się ma do Gadu-Gadu.

powiedzmy, że uczyniłem kolejny krok (tzn. przesiadke na Mirke).

Miranda ma jeszcze więcej opcji od AQQ, dużo więcej wtyczek, styli, obsługę większej ilości sieci i do tego wszystkiego jest dużo lżejsza dla systemu - kto używa, ten wie. fakt, że nie jest łatwym komunikatorem (jak to mówią: “Miranda nie jest dla idiotów!”), ale naprawdę warto się trochę na początku pomęczyć, otrzymując w zamian komunikator prawie, że doskonały, wolny i bez reklam.

poszukaj sobie na stronie AQQ odpowiedniego zestawy ikon, bądź kompozycji (2 z 3 standardowych kompozycji również zawierają logo nowego AQQ (tzn. nie te z łapką)).

p.s. poczytaj sobie trochę o kartach, bo widzę, że dalej co niektórzy przeglądają strony w mniej komfortowy sposób - tzn. w nowych oknach :slight_smile:

:?:

eh, nic.

po prostu zobaczyłem na screenie, że każda strona w Firefoxie otwiera Ci się w nowych oknach, a nie kartach.

to była tylko malutka porada.

pozdro.