Problem z Aracnia

Mój sprzet

pentium e5400 2.7x2 2gb ramu karta gt220 1gb ddr3 na takim kompe arcania nie powinna wygladac jak pokaz slajdów na niskich ustawieniach;\

Malo fps o to moj problem mam ang wersje gry ze spolszczeniem i tu moje pytanie jakie patche instalowac eng czy pl? i hotfix

Oczekuje od was jakiejs pomocy/rady w sprawie tak malego fpsu;\ gra tnie sie niemilosiernie szukam juz kilka godzin i postanowilem napisac posta tutaj prosze pomoc

masz za słabą kartę graficzną do tej gry :stuck_out_tongue: ta karta nadaje się co najwyżej do pasjansa lub starych gier , ustaw wszystkie detale na minimum powinno trochę pomóc ale cudów nie będzie

no nie powiedzial bym w crysia 2 jechala spokojnie na srednich;p

i sa wszystkie detale na minimum

http://benchit.pl/karty+graficzne/NVIDIA/GeForce/GT/220/512 :stuck_out_tongue: ponadto mam pewność że ta karta jest słaba bo siostra miała ją u siebie w kąpie i u niej również nie zbyt dobrze gotica 4 chodził ;p dopiero jak jej wrzuciłem mojego starego radka(hd4850) to wszystko śmigało dobrze :stuck_out_tongue: , możesz jeszcze ewentualnie spróbować zainstalować najnowsze stery do niej

no to sobie bez scinek nie pogram bo mnie na nowa karte nie stac;\

sterowniki mam najnowsze bo sciagalem przedwczoraj

Tak jak ci napisałem wszystko na minimum i najnowsze stery do grafiki i directx na tej karcie cudów nie będzie

ps

ustaw jak najniższą rozdzielczość

Grigorian ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.