Problem z archiwami

Jakieś dwa tygodnie temu zauważyłem, że mój komputer działa bardzo powoli, regularnie wyskakują jakieś błędy - postanowiłem zainstalować system od nowa. Instalacja systemu przebiegała poprawnie, wszystko działało, jak trzeba, więc zacząłem instalowa programy. Niestety antywirus, którego posiadam był u kumpla, więc (może to i głupie) postanowiłem używać komputera bez programu anywirusowego. Po kilku dniach zaczęło dziać się coś dziwnego - podczas wypakowywania archiwów (najczęściej cab) zaczęły się pojawiać błędy. Archiwa nie mogły być uszkodzone - wcześniej dało się je wypakować, próbowałem też instalować programy z ORGINALNYCH płyt i… też wyskakiwały błędy. Przeskanowałem komputer kilkakrotnie ArcaVirem i Pandą 2006. Wykryły kilka wirusów, ale ten problem jest nadal. Postanowiłem znowu zainstalować system od nowa - tym razem z SP2… Działał poprawnie, ale następnego dnia ów problem pojawił się ponownie… Antywirus nic nie wykrywa, co to może być?

Przeskanuj jakimś programem do usuwania Spyware np: Spy bot search & destroy, Ad-Aware SE Personal lub innymi. Użyj skanera On-line do przeszukania systemu. Wspomniałeś o Formacie, w jaki sposób formatowałeś Dysk ?? Czy było to pełne formatowanie czy częściowe ?? I czy robiłeś to z odlączonym kablem od Internetu ?? Posiadasz inne dyski twarde ?? i czy je również skanowałeś i formatowałeś ?? Do rehabilitacjii systemu wykożystuję sie defragmentaora dysków w velu poprawy wydajnośću pracy systemu. Głopota było podłączać się do Neta bez żadnego zabezpieczenia.

Formatowanie było pełne, ale tylko jednej partycji, internet był odłączony.

A firewall włączony ??

Wklej log z hijackthis.

Jak to zrobić tutaj

log z Hijackthis

firewalla jeszcze wtedy nie uzywałem