Problem z archiwum gg

Od jakiegos czasu mimo,ze mam archiwum gg ,onp nie działa.Konkretnie chodzi o to,ze na dole na pasku narzedzi jest otwarte okno Archiwum,ale kiedy chce sie otworzyc(odminimalizowac:P) nie dziala…i nic mi sie nie chce wyswietlac.Nie pisalabym o tym,ale tym razem bardzo mi zalezy na jego odzyskaniu,ponieważ mam tam zamieszczone bardzo ważne informacje.Jesli nie mozna naprawic teog archiwum,to czy da rady co kolwiek innego zrobic,zeby je odzyskac?Probowalam z katalogu gg otworzyc to archiwum roznymi programami,ale …wyskakuja tylko jakies znaki,ktorych nie moge odczytac.Prosze o pomoc,z góry bardzo dziekuje.

No dobrze…sciagnelam ten program,ale nie mam pojecia co dalej z tym zrobic…i o co chodzi z tym “wyeksportowaniem” ?

Musze przyznac, ze nigdy nie kozystalem z tego programu ale przez wyeksportowanie rozmumiem to, ze zostana zapisane w postani np. pliku .txt .

Ściagnelam ten program dat2 txt,ale podczas instalacji pojawia sie"brak wymaganych parametrow" i nie wiem co dalj z tym zrobic :expressionless: a moze jest jakis inny skuteczny sposob…?

Ja bym proponował skopiować wszystkie pliki np. na pulpit z “(litera dysku z xp np.C):\Documents and Settings**(twoja nazwa w XP np.kasia)**\Gadu-Gadu” [niewiem jak jest w Win.98] odinstalować GG , skasowanie wszystkich wpisów w rejestrze np. za pomocą " Reg Cleaner’a" lub " Jv16" potem zainstalować od nowa gg porozmawiać z kimś zamknąć GG i zamienić plik “archives.dat” lub wszystkie.

[To może pomuc jak sądzicie ?? pytanie do modów i adminów!!

Jeżeli nie można w żaden sposób przywrócić do prawidłowego działania gg to może ktos wie za pomoca jakiego programu można odczytać archiwum gg (czyli plik DAT) naprawdę proszę o jakąkolwiek pomoc…czy ktoś z Was orientuje się czy można jakoś pokombinować …np. odinstalować gg,ale folder archiwum zostawić na kompie,a następnie włożyć do nowo zainstalowanego gg?Może w ten sposób uda mi się to odczytac…(czylko czy to zadziała…) Jeszcze raz prosze Wasz specjalistów o pomoc…