Problem z archiwum RAR

(Krzysiek21) #1

Mam problem z wypakowanie pliku który jest spakowany RAR-em.

Otóz,plik jest na haśło,i hasło/hasła w zasadzie znam,tylko tyle że jakie bym mu nie zapodął,to wyskakuje błąd,przy innych plikach jest wszystko ok.

I moje pytanie,czy to wskazuje na uszkodzenie plików i RAR poprzez wąłsnie uszkodzenie tego pliku nie może rozpakować...??

Czy da się jakos obejsc haslo bądz naprawic,to aby można było rozpakować...??

(system) #2

Nie rozumiem. Wywala Ci, że błędne hasło, czy hasło przyjmuje, ale potem powstają problemy :?: Są programy do odzyskiwania haseł, ale to zawsze troche trwa zanim się takowe odzyska - zakładając, że jest krótkie :!:

Wwentualnie musisz spróbowac uzyc opcji napraw archiwum w WinRarze. Może to cos pomoże.

(Krzysiek21) #3

sory moze z pospiechu zle napisalem i nie zrozumiale,własnie sęk w tym,ze ja hasło znam,i przyjmuje mi,tylko że pozniej bład wyskakuje...........

(system) #4

W takim razie jest tylko jedna znana mi droga. Jeśli to zawiedzie, to z przykrością muszę przyznać, że pliki są nie do odzyskania.

Otwórz WinRara. W menu podobnym do eksploratora odszukaj felerne archiwum, zaznacz je i nacisnij ALT+R. Uruchomisz w ten sposób procedurę naprawczą. Módl się, aby chociaż cokolwiek odzyskało. :frowning:

(Krzysiek21) #5

:frowning: nie pomogło.....:frowning: plik jest chyba uszkodzony, 4 dni sciągania w plecy.........:frowning:

Dzieki za pomoc.

(Koko) #6

Pliki nie są uszkodzone. Musisz zainstalować starszą wersję WinRAR`a. Najlepsze są wersje 3.3ang i 2.8pl. Teraz dopiero to wypakujesz.