Problem z archiwum RAR

Mam problem z wypakowanie pliku który jest spakowany RAR-em.

Otóz,plik jest na haśło,i hasło/hasła w zasadzie znam,tylko tyle że jakie bym mu nie zapodął,to wyskakuje błąd,przy innych plikach jest wszystko ok.

I moje pytanie,czy to wskazuje na uszkodzenie plików i RAR poprzez wąłsnie uszkodzenie tego pliku nie może rozpakować…??

Czy da się jakos obejsc haslo bądz naprawic,to aby można było rozpakować…??

Nie rozumiem. Wywala Ci, że błędne hasło, czy hasło przyjmuje, ale potem powstają problemy :?: Są programy do odzyskiwania haseł, ale to zawsze troche trwa zanim się takowe odzyska - zakładając, że jest krótkie :!:

Wwentualnie musisz spróbowac uzyc opcji napraw archiwum w WinRarze. Może to cos pomoże.

sory moze z pospiechu zle napisalem i nie zrozumiale,własnie sęk w tym,ze ja hasło znam,i przyjmuje mi,tylko że pozniej bład wyskakuje…

W takim razie jest tylko jedna znana mi droga. Jeśli to zawiedzie, to z przykrością muszę przyznać, że pliki są nie do odzyskania.

Otwórz WinRara. W menu podobnym do eksploratora odszukaj felerne archiwum, zaznacz je i nacisnij ALT+R. Uruchomisz w ten sposób procedurę naprawczą. Módl się, aby chociaż cokolwiek odzyskało. :frowning:

:frowning: nie pomogło…:frowning: plik jest chyba uszkodzony, 4 dni sciągania w plecy…:frowning:

Dzieki za pomoc.

Pliki nie są uszkodzone. Musisz zainstalować starszą wersję WinRAR`a. Najlepsze są wersje 3.3ang i 2.8pl. Teraz dopiero to wypakujesz.