PRoblem z Artcic Coling Frzer Pro, bardzo proszę o pomoc

A wiec tak posiadam następującą konfigurację komputera:

ZASILACZ - BE QUIET STRAIGHT POWER 500W DR

PŁYTA GŁÓWNA - ABIT KN9 NFORCE 4 ULTRA

PROCESOR - AMD ATHLON X2 4800+ EE AM2 BRISBANE 65W

CHŁODZENIE PROCESORA - ARCTIC COOLING FREEZER 64 PRO 6X HEAT PIPE AM2

RAM - OCZ DDR2 CL5 800MHz 2GB 2x1GB GOLD DUAL CHANEL

KARTA GRAFICZNA - GALAXY GEFORCE 7900GS 256MB DDR3 1,2Ns ZALMAN BOX (256-BIT) (PCI-E)

Mam następujący problem, wszystko poskładałem do kupy wgrałem Windowsa i jak włączyłem everlesta to przez parę minut jest wszystko w porządku wiatraczek od radiatora procesora wieje na 1500-1700 RPM

Problem zaczyna się po paru minutach użytkowania ponieważ zwalnia on obroty do 100 RPM (i nawet nie przekracza tej 100), procesor zaczyna się gzać temperatura procesora rośnie do 78-80 stopni i po tem nic się nie dzieje, wiatraczek od radiatora nawet nie wstaje aby ten stan chłodzić, nie wiem co i gdzie mam nastawić aby najlepiej ten ARCTIC COOLING FREEZER 64 PRO 6X HEAT PIPE AM2 cały czas wiał z jak najwyższymi obrotami. Tak na serio wo gule nie zależy mi aby było cicho wole tak żeby było stabilnie i chłodno. Czy da się to gdzieś ustawić np. w biosie ??

Bardzo was prosze pomóżcie mi, wiem ze jestem w tym temacie zielony ale jest to dla mnie bardzo ważne.

wiesz co mi nawet taka temperaturę w biosie pokazał jak sobie tam weszłam także naprawdę nie wiem dlaczego on nie przyśpiesza a aż tak nie znam się jaka opcja do czego służy w biosie, jak narzazie wyłączyłem tylko ten pikacz w biosie aby nie ostrzegał mnie o niskiej temperaturze, także no serio nie wiem, może znajdzie się ktoś kto mi pomoże to ustawić

Masz wersje PWM czy zwykla ? może źle wlozyles wtyczkę, nie w te “nóżki” co potrzeba

W biosie, PC Health Status, CPU Fan Smart Control (lub podobne), i powinny być reg w % lub enabled disabled włączasz na disabled.

chłodzenie chyba nadaje się do reklamacji wygląda na uszkodzony wentyl.

Masz wersje PWM czy zwykla ?

mama doklanie taktka werje zaraz wam poakze, to jst wersja taka:

http://allegro.pl/item230696373__arctic … _am2_.html

chyba wszystko dobrze włozyłem nie wydaje mi sie ze cos nie tak, teraz ruszył i działa nastawaiłem w QBIT EQ najwyzcsze obroty i zeby nie robił kontoli ale wiem ze za pare minutek bedzie znow to samo…

pomocy

Nazwij temat konkretnie. Inaczej zostanie usunięty.