Problem z artefaktami

Siemka. Jakieś 2 dni temu wymieniłem sobie kartę graficzną, poprzednia się zgrzała i wyskakiwały artefakty. Sprawdzałem ją na innym komputerze, ale było to samo, więc zainwestowałem w nowy sprzęt. Kupiłem Radeona HD 6670 2GB dystrybucja Gigabyte. Ale po jakichś paru godzinach na przeglądarce internetowej, po zminimalizowaniu i zmaksymalizowaniu zauważyłem znowu artefakty, ponadto odpaliłem parę nowszych gierek, ale za przeproszeniem wyglądają one lipnie. (na starej karcie nie było tego problemu.) Sterowniki instalowałem z płyty dostarczonej od producenta. Mój sprzęt to:

Intel Core 2 Duo E8400

Gigabyte GA-EP45-DS3L

Gigabyte Radeon HD 6670

Zasilacz Tracer 4Life/450 HF

2x1 GB RAM

Zainstaluj najnowsze stery ze strony AMD.

może masz coś nie tak z złączem PCIE, jak masz na płycie drugie to przełóż karte

Nie mam 2 złącza. Zainstalowałem nowe sterowniki, ale to nic nie dało. Ponadto gdy odpalę coś pełnoekranowego, program lub grę a potem to zamknę to ustawienia na karcie się same zmieniają - rozdzielczość i odświeżanie.

Edit. Właśnie włączyłem komputer ponownie i karta nie trzyma ustawień. W CCC też nie trzyma ustawień. Na przykład otwieram ustawienia 3D standardowe, zmieniam je otwieram inną zakładkę, z powrotem wracam do ustawień standardowych, ustawienia są początkowe, a nie te na które zmieniłem.