Problem z ASUS Ai Booster pod Vistą

Witam!

Mam problem z AiBooster pod Windows Vista Home Premium, zainstalowałem, zmieniłem w opcjach językowych przecinek na kropkę (tak musiałem zrobic w XP aby działał) i uruchomiłem ponownie komputer. Podczas ładowania systemu pokazuje się coś takiego:

Obrazek

Pomyślałem że w Viście nie muszę grzebac w opcjach językowych i powróciłem do domyślnych ustawień, ale dalej była lipa. Wtedy instalowałem nowsze oprogramowanie, ale podczas instalacji wychodził błąd że program nie jest kompatybilny z moim sprzętem (płyta główna ASUS P4P-800E-Deluxe, procek Celeron D 2.66). Nie mam pojęcia co zrobic, a programik by się przydał bo dzięki niemu wiatraczek na procku ciszej pracował.


Poradziłem sobie już z tym wystarczyło dać, na uruchom w zgodności z windows 2000 i działa. Ale mam kolejny problem, za każdym razem kiedy uruchamiam komputer to wyskakuje informacja że nieznany program próbuje się uruchomić i go system blokuje, dopiero ręcznie muszę go odpalać. Jak zrobić żeby system podczas uruchamiania przepuszczał Booster’a?

Podrawiam!