Problem z Ati Radeon 9100

Witam !Mam pewien problem z kartą graficzną Ati Radeon 9100 .Zainstalowałem sterowniki i wszystko niby normalnie działa ,ale gdy włączam jakąś grę to komputer się zawiesza i na nic nie reaguje oprócz RESETA .Próbowałem już kilka wersji sterowników .A to muj sprzęt : płyta głuwna :ECS K7VZA,896 MB SD RAM ,stara karta graficzna Nvidia TNT2 32mb AGP ,procesor AMD Duron 850 mhz .Pomużćie co robić .Czekam na odpowiedz :stuck_out_tongue: Aktualnie używam karty Nvidia TNT2 32mb AGP,System: Windows Xp-Service Pack 2

proponuje zainstalowac directx-a jakiegos i sprawdzic ponownie czy dziala czy nie-jak nie to moze wada karty? np. akceleracja 3d padła częściowo? nie wiem

ok .sprubuje

Popraw błędy w postach, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Opisz problem dokładnie, z którą kartą masz problem, bo podałeś dwie ?

Jaką masz zainstalowaną, jaki system i jaki używasz obecnie do niej sterownik.

próbowałem z direcx-a i dalej to samo,ale słyszałem że w biośie jak coś przestawimy to będzie działało. A mam problem z kartą Ati Radeon 9100 AGP 64mb ,stara karta to Nvidia TNT2 32mb (kturej obecnie używam )sterownik który mam obecnie zainstalowany do karty Nvidia TNT2 32mb to 5.6.7.3 .System używam Windows Xp _Service Pack 2

w biosie wylacz fast write dla agp i ustaw x4 (roznica zadna z x8)

mozesz to zrobic rowniez z windowsa przy pomocy atitool lub riva tuner

ps. i miej litosc nad nami biednymi - zainstaluj jakis slownik do przegladarki lub popraw choc orty

jam mam jakiegoś starego biosa nic takiego niema a

Dodane 01.05.2009 (Pt) 12:22

jam mam jakiegoś starego biosa nic takiego niema a

Byłeś o coś proszony, następnej prośby nie będzie i temat poleci do kosza.JNJN

poprawiłem już