Problem z ati2dvag.dll

(Moszeusz) #1

Mam problem z tym plikiem. Zaczęło się dzisiaj zupełnie bez przyczyny w czasie gry w ET zaniecha i niebieski ekran na którym pisze że przyczyną błędu jest plik ati2dvag.dll . Potem już nie da się uruchomić komputera na sterownikach. Uruchamia się w trybie awaryjnym oraz w normalnym trybie ale tylko jak sterowniki są odinstalowane.

Mam Radeona X800GTo i same sterowniki 8.7 Próbowałem już 8.5 i 8.5 i ten sam efekt. Karta mam od 9 miesięcy i nie było żadnych problemów. W ostatnim czasie nic nie instalowałem nowego ani nie grzebałem w komputerze. Teraz posprawdzałem temperatury i są w normie. Komputer jest czysty, nie ma kurzu, nie ma problemu z kondensatorami.

jakie macie propozycje :?:

(Lukaszk 89) #2

Spróbuj użyć tego w trybie awaryjnym aby usunąć resztki sterowników od grafy.Potem spróbuj zainstalować jeszcze raz 8.5(z 8.7 są czasem problemy)

(Moszeusz) #3

nie pomogło.

(Moszeusz) #4

Wydaje się że problem rozwiązany. działam teraz na sterownikach 8.7 ale po szukaniu w internecie widać że ten problem pojawiał się już w 2003 roku więc data sterowników nie jest chyba najważniejsza. Sprawdziłem w sumie 5 rodzajów sterowników nic nie zmieniło. Więc wyciągnąłem kartę z zamiarem sprawdzenia w innym komputerze a tu w złączu AG był mały kawałek kurzu, wyczyściłem dokładnie, założyłem kartę i teraz działa. Teraz tylko musze się upewnić.