Problem z Audio Conexant w Lenovo- nie slychać głosu

Hej,

mam problem z dźwiękiem na laptopie Lenovo - gdzie karta muzyczna to Conexant - takie są przynajmniej sterowniki ;].

Wszystko było git i nagle przestało działać przy ponownym uruchomieniu WIN7.

Miałem zainstalowanego G Data i nie wiem czy przez przypadek czegoś nie wrzuciło do kwarantanny… Próbowałem już wszystkiego i nic. Instalowałem sterowniki na nowo co również nie pomogło.

Zauważyłem, że w menadżerze sprzętu pojawiło się coś takiego jak ‘zewnętrzne urządzenie bluetooth’ do którego nie może znaleźć sterowników. W urządzeniach kontrolerów i muzyki pojawiło się również ‘dźwięk bluetooth’ - nie mam pojęcia co to jest… w sieci na ten temat też nie odnalazłem żadnych informacji. Wydaje mi się, żę wcześniej tego tam nie było…

Zrobiłem sobie skana różnymi antywirami itp. Dodatkowo przeskanowałem combofixem ale sam w tym nic złego nie widzę.

http://wklej.to/X5V3W

Miał ktoś podobne problemy? Jak mogę to naprawić?

Z góry dzięki!

Cześć

Mam nadzieję że wiesz jak korzystać z Combofixa? W przeciwnym razie możesz narobić sobie więcej szkód niż pożytku.

Próbowałeś przywrócić system do stanu gdy wszystko działało poprawnie?

prazio , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

specjalistą w tym fachu nie jestem, zazwyczaj tylko mi się log generował :wink: Nie do końca się w tym orientuje i nie wszystkie rzeczy pod Win7 są mi znane - wcześniej robilem to krocie na XP.

Widać tam coś co mogłoby mieć wpływ na utratę głosu?

Co do powrotu do wcześniejszego stanu to próbowalem z one key recovery z opcji Lenovo ale było bardzo stare więc zrezygnowałem.

Cześć

Chodziło mi o takie przywracanie systemu:

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … em-restore

wiem,

ale ostatnia jest bardzo stara do której nie moge wrócić- pozosatałe usunięte i pozostaje tylko taki punkt z wczoraj w którym już nie dzialał dźwięk

jakieś pomysły o co chodzi z tym Dźwiękiem Bluetooth ?

Dodane 04.02.2013 (Pn) 17:12

jakieś pomysły na pomoc?

Dodane 04.02.2013 (Pn) 22:33

Zainstalowałem na nowo z 3x sterowniki. Pobrane na nowo od producenta i dalej nic.

Chcąc uruchomić plik audio przez Media Player wyskakuje info: “Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku, ponieważ wystąpił problem z urządzeniem dźwiękowym. Urządzenie dźwiękowe może nie być zainstalowane na komputerze, może ono być używane przez inny program lub może nie działać prawidłowo.”

Co mogę zrobić jeszcze przed formatem?