Problem z autem - panda

Witam,

mam problem z moim autem, mianowicie Fiat Panda 1.2 LPG. Od jakiegoś czasu migają mi kontrolki wszystkie jak na disko. Zwykle na małych obrotach.

Czy ktoś zna rozwiązanie problemu ? Może kable wymienić ? Akumulator ? Może bezpieczniki ? Coś od zapłonu ? Bardzo bym prosił o pomoc.

Bo wkurza to bardzo - jadąc gdy kontrolki zaczynają mrugać to światła mijania też mrugają. Więc to dobre nie jest.

Pozdrawiam

Może tak zaprowadzić do elektryka, a nie wróżyć z fusów?

Akurat nie znam żadnego dobrego elektryka u mnie w mieście :expressionless: więc boję się żeby nic nie spierniczyli bardziej

Elektryk gorzej nie zepsuje niż ty sam. :wink:

to pojedź do najbliższego autoryzowanego serwisu Fiata. Jak nie masz na gwarancji to zapłacisz trochę, na pewno więcej niż “u Józka w garażu”, ale zrobią raz a porządnie a pójdziesz do jakiegoś byle czegoś to ci zrobią byle jak i dalej będzie niesprawne.

Szkoda, że to nic małego co mógłbym samemu wymienić :stuck_out_tongue: Bo krucho z kasą u mnie teraz. Ale jak trzeba to chyba tak muszę zrobić.

Dzięki za info :stuck_out_tongue:

Sprawdź czy po przełączeniu na benzynę przy wolnych obrotach też migają kontrolki. Jeśli masz obrotomierz to podaj jakie masz wolne obroty na gazie .

Na benzynie pali się tylko kontrolka zółta silnika. Cały czas i nic się nie dzieje. Na gazie jest disko. A obroty na zimnym to tak 1000x, na ciepłym 900x.

Sprawdź jeszcze czy klema na akumulatorze dobrze się trzyma.

Najlepiej ściągnij, przeczyść i sprawdź.

Już to robiłem. Nawet połączenia z masą czyściłem i nic.