Problem z AutoCAD 2010

Witam :slight_smile:

Mam problem. Instalowałem program AutoCAD2010 jakieś 2 tyg temu. Jednak instalator się zawiesił więc go wyłączyłem po przez menedżera zadań ale problem jest taki że podczas próby uruchamiania niektórych programów wyskakuje mi instalator AutoCAD2010 mimo tego że nigdzie nie mogę znaleźć plików instalacyjnych tego programu. Kiedy klikam anuluj instalator startuje jeszcze raz i tak ze 3-4 razy i dopiero potem uruchamia mi się konkretny program. Próbowałem skanować komputer antywirusem, używałem programów do oczyszczania dysku i rejestru, użyłem hijaskthis i sprawdzałem logi na pewnej niemieckiej stronie ale nic nie działa. wszystkie tego typu programy mówią że wszystko jest ok i nie widza żadnych problemów… Ale w dodaj/usuń programy widnieje ten program lecz nie ma przycisku zamień/odinstaluj, nie ma podanego rozmiaru i daty…

Proszę więc was o pomoc jak się pozbyć tego problemu

Przywróć system do stanu sprzed instalacji AutoCAD za pomocą nadrzędzia Przywracanie systemu.

Start >> Wszytskie programy >> Akcesoria >> Narzędzia Systemowe >> Przywracanie systemu

Wywal ręcznie z rejestru klucze dotyczace tego AutoCada i powinno być lepiej… mozna przywrócić system ale może obejdzie się bez tego :slight_smile: .

no więc tak- przywracanie systemu nie pomogło. Usuwane klucze powracały po restarcie systemu. Problem rozwiązałem formatem całego dysku reinstalacją windowsa (dawno już tego nie robiłem więc to była dobra pora na to) wielkie dzięki za odp. Temat można zamknąć :slight_smile: