Problem z AutoCAD Mechanical x64 na Win8 x64

Witam.

Mam taki problem z AutoCADami, od razu mówię, że mówimy o legalnych wersjach Windowsa oraz AutoCADów, otóż przy pracy na Win8 co kilkanaście sekund jest błąd i zamyka AutoCADa, próbowałem wersje 2011,2012,2013 mowa o Mechanicalu jeśli to ma jakieś znaczenie. Wszystko jest legalne i zarejestrowane. Zgodność nie pomaga. Co robić ponieważ nie chcę zmieniać systemu tylko dlatego, że AutoCAD ma problemy. Inventor 2013 działa wzorowo. Pomocy.

W Podglądzie zdarzeń sprawdź co powoduje błąd.

jacekbed91 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

falcon89 ,

autocadblad.png

Uploaded with ImageShack.us

Próbowałeś reinstala?

Próbowałem:

  • jako administrator

  • reinstal

  • czyścić rejestr

  • wersje 2011

  • wersje 2012

  • wersje 2013

  • tryby zgodności

Nadal nic. Na innym Win7 wszystko działa jak należy.

Spróbuj wyłączyć akcelerację hardware’ową karty grafiki. Podejrzewam, że ze sterownikami do karty graficznej się gryzie.

Mniej więcej wyłacza się to tam:

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps … ID=9240617

[edit]

Jeśli na gołym CPU będzie działało lepiej, to już będziesz wiedział, że czeka cię poszukiwanie odpowiedniejszego sterownika do karty grafiki. Odpowiedniejszy nie oznacza nowszy- najszybszy do gier. Może ten, który instaluje się z windows update będzie najlepszy. Inna sprawa, że może ci zależeć na grach. Taki problem też idzie rozwiązać.

Przy okazji według autodesku tylko wersje 2013 są “podobno” zgodne z windows 8. Więc najpierw spróbuj okiełznać najnowsze “autocady”.

Problem nadal nie rozwiązany.