Problem z AutoCAD Mechanical x64 na Win8 x64

(Jacekbed91) #1

Witam.

Mam taki problem z AutoCADami, od razu mówię, że mówimy o legalnych wersjach Windowsa oraz AutoCADów, otóż przy pracy na Win8 co kilkanaście sekund jest błąd i zamyka AutoCADa, próbowałem wersje 2011,2012,2013 mowa o Mechanicalu jeśli to ma jakieś znaczenie. Wszystko jest legalne i zarejestrowane. Zgodność nie pomaga. Co robić ponieważ nie chcę zmieniać systemu tylko dlatego, że AutoCAD ma problemy. Inventor 2013 działa wzorowo. Pomocy.

(falcon89) #2

W Podglądzie zdarzeń sprawdź co powoduje błąd.

(Agatonster) #3

jacekbed91 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Jacekbed91) #4

falcon89 ,

autocadblad.png

Uploaded with ImageShack.us

(Harnas294) #5

Próbowałeś reinstala?

(Jacekbed91) #6

Próbowałem:

• jako administrator

• reinstal

• czyścić rejestr

• wersje 2011

• wersje 2012

• wersje 2013

• tryby zgodności

Nadal nic. Na innym Win7 wszystko działa jak należy.

(Fanboj O) #7

Spróbuj wyłączyć akcelerację hardware’ową karty grafiki. Podejrzewam, że ze sterownikami do karty graficznej się gryzie.

Mniej więcej wyłacza się to tam:

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps … ID=9240617

[edit]

Jeśli na gołym CPU będzie działało lepiej, to już będziesz wiedział, że czeka cię poszukiwanie odpowiedniejszego sterownika do karty grafiki. Odpowiedniejszy nie oznacza nowszy- najszybszy do gier. Może ten, który instaluje się z windows update będzie najlepszy. Inna sprawa, że może ci zależeć na grach. Taki problem też idzie rozwiązać.

Przy okazji według autodesku tylko wersje 2013 są “podobno” zgodne z windows 8. Więc najpierw spróbuj okiełznać najnowsze “autocady”.

(Jacekbed91) #8

Problem nadal nie rozwiązany.