Problem z automatyczną instalacją AdBlocker Ultimate w EDGE

(sz3x) #1

Od dwóch dni nie może się zainstalować rozszerzenie AdBlocker Ultimate ani adblocker (z oficjalnego sklepu Windows) w przeglądarce Edge pomimo że są to dedykowane rozszerzenia dla tej przeglądarki. Mój system : Windows 10 Pro. Uprzejmie proszę o pomoc. Wyświetlany jest kod błędu: Kod: 0x80070005

(Astor44) #2

https://errorkit.com/errors-directory/id/41455?language=pl&cid=Errors.PL.new-errorid_41455-errorname_0x80070005&gclid=CjwKCAiAqOriBRAfEiwAEb9oXSl6oIEQ1gk3IkCp-9PAR92YclrXAdmlTbew19Dk_L_RkFShQDvwZxoC6xYQAvD_BwE

(sz3x) #3

Do Astor 44 . Przy próbie pobrania z pliku ze wskazanego powyżej linku wyskakuje komunikat “zablokowano - MALWARE” więc coś nie tak.

(Astor44) #4

Kod błędu 0x8007005 dotyczy zazwyczaj braku uprawnień. Nie zawsze da się w łatwy sposób ustalić dlaczego problem wystąpił. Może być to np. uszkodzony profil użytkownika lub złośliwe oprogramowanie.
Nie wiem co można tu jeszcze poradzić.

(krystian3w) #5

Poważnie dostał się tam jakiś syf co się nazywa “AdBlocker Ultimate”… i co to jest ten “adblocker”?

(sz3x) #6

Do krystian3w : ta aplikacja “AdBlocker Ultimate” pochodzi z oficjalnego sklepu Windows - bez komentaża.
Do Astor44: Dzięki za próbę pomocy w rozwiązniu problemu. Załatwiłem to inaczej - na stronie pobierania znalazłem przycisk “anuluj instalację” i w ten sposób zamknąłem problem. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam.