Problem z avast!4 - błąd przy uruchomieniu?

mam problem z otworzeniem programu avast 4.gdy chcę go otworzyc wyskakuje mi komunikat:G:\Program files\Alwil Software\Avast4\ashAvast.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win 32.bardzo proszę o pomoc,bo ja nie mam zielonego pojęcia co zrobić ? :frowning:

Po zainstalowaniu avasta, powinien sam się uruchamiać ze startem systemu!

Zobacz czy nie masz go w tray’u [tu obok zegarka po prawej stronie na dole ekranu]

Avast jest to nowy program, więc nie powinno być żadnych problemów. Przypuszczam, że w systemie brakuje pewnych plików (z rozszerzeniem NT) w efekcie czego masz problemy z tym programem, a w przyszłości może i z innymi. Proponuję spróbować przywracania systemu, albo naprawy systemu z płyty instalacyjnej Windows podczas uruchamiania komputera.

Start -> Panel sterowania -> Dodaj lub usuń programy -> avast! Antivirus -> Zmień/Usuń i wybierz Napraw - Dalej >

Klik :

24b5b3ab1b06d1fam.jpg

Zrestartuj komputer.

Masz problem tylko z tą aplikacją?

Przepraszam,że się włączam,ale jak dostać się do tray’u,co trzeba kliknąć,by go otworzyć.

tak mam tylko problem z avast’em,wszystko inne działa.nie ma go tray’u,a wiem że tam powinien byc.zaraz będę działac z tym co mi poradziliście,na chwilę obecną dziękuję Wam bardzo,jakby co to będę pisac jak mi poszło.pa

Tray to te ikonki, na pasku start (na dole po prawej stronie). Nie trzeba daleko szukać. :wink:

mlavasttray.jpg