Problem z avastem

Zainstalowałam avasta i przy każdym uruchomieniu komputera pojawia mi się informacja, że program jest wyłączony, bo wykrył inny program antywirusowy (miałam wcześniej Kasperskiego). Co mam zrobić???

usunąłeś go??

Tak, no poza instalkami, ale to chyba ni eo to chodzi.

Jasne że o to chodzi , usuń z rejestru za pomocą jv 16 albo regcleaner

No już to zrobiłam, ale niestety nie pomogło:/

sylwka

Zobacz może ten temat Skuteczne odinstalowywanie antywirusa

Pozdrawiam

sproboj najnowszego avasta, 4.7, ja tez z niego kozystam i nie mam problemow, a bawilem sie rowniez Nortonem na viscie

Mam avasta 4.7, no i niestety czyszczenie rejstru też nie pomogło :frowning:

sylwka

Zastosowałaś się do sposobów pozbycia się usług Kaspersky, podanych we wskazanym temacie ??

Zapewne - to o to chodzi !!

Pozdrawiam

Format C: /q

i vista od nowa xD hehe

Mój problem polega na tym że nie działają mi przeglądarki, mam za to gadu-gadu i potrafie ściągać pliki, nie działa ani Windiws Explorer ani Opera, ale jest i plus, wyszukiwarka Google znajduje poszukiwane hasła ale nie można ich zobaczyć, czy to jest problem z Avastem???POMOCY

Złączono Posta : 16.02.2007 (Pią) 21:38

wyrzuciłem avasta i teraz w końcu mam neta, jeszcze zobacze nowsze wersje ale przynajmniej wiem co przeszkadzalo

w avascie polecam wylaczyc na stale kilka skanerow, ktore jedynie zamulaja, a moim zdaniem (i w moim przypadku) są niepotrzebne:

Poczta, Outlook/Exchange, Osłona Sieciowa (ktora jest wbudowana w system swoja droga), ewentualnie komunikatory, bo raczej wiemy jaki plik i od kogo przesylamy, pozatym przy uruchamianiu i tak jest skanowany, podobnie z Osłona p2p :stuck_out_tongue:

przyspeszy to lekko dzialanie systemu, szczegolnie na slabych pecetach