Problem z Avastem


(Michał1205) #1

Mam program avast! 4.6.652 Home PL. Czasem uruchamia się normalnie ale czasem nie chce się uruchomić. Gdy próbuje go uruchomić, wyskakuje mi napis: Podsystem AAVM wykrył błąd RPC. Więcej informacji o problemie zawiera plik FAQ. Oto link do tego pliku FAQ:

http://www.avast.com/eng/theres_a_red_circle.html

Nie wiem o co w nim chodzi :stuck_out_tongue: Jak ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak naprawić ten błąd byłbym wdzięczny :slight_smile: Dodam jeszcze że parę razy już przeinstalowywałem avasta.

Pozdrawiam

Michał


(JNJN) #2

Jaki masz system.


(Michał1205) #3

Mam system Windows XP Professional. Mysle że pomoże mi ktoś kto dobże zna angielski bo sposób rozwiązania jest chyba podany w tym pliku FAQ :wink:


(Musg) #4

pobierz sobie laty na winde poczytaj tutaj:

blad windy


(Tomson227) #5

dla mnie avasty to najgorsze ativiry instalowałem go raz jak i moj kolega jak go odinstalował musiał format robic jak odistalowałem tez musiałem format robic. Avast jeszcze nie jest do konca dopracowany i długi czas skanowania osobiscie uzywam noda bardzo dobry programi i co wazzne nie zwalnia kompa


(JNJN) #6

XP z SP1 czy SP2 czy sam,jak sam to łatki krytyczne zainstalowane.

Zobacz narzędzia administracyjne - usługi czy usługa RPC zdalne wywołanie procedur jest uruchomiona i ustawiona na automatyczny,jak nie to ustaw restart i sprawdź czy dokonały się zmiany.

Odinstaluj Avasta i zrób czystke po nim.

Z uruchom komenda chkdsk /f i sfc /scannow ,włóż płyte z XP do napędu,po chkdsk i sfc spacja.

Sprawdź szkodniki dokładnie w kompie.

Próbuj zainstalować Avasta.

Pomoc.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 383#179383