Problem z Avastem

Mam program avast! 4.6.652 Home PL. Czasem uruchamia się normalnie ale czasem nie chce się uruchomić. Gdy próbuje go uruchomić, wyskakuje mi napis: Podsystem AAVM wykrył błąd RPC. Więcej informacji o problemie zawiera plik FAQ. Oto link do tego pliku FAQ:

http://www.avast.com/eng/theres_a_red_circle.html

Nie wiem o co w nim chodzi :stuck_out_tongue: Jak ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak naprawić ten błąd byłbym wdzięczny :slight_smile: Dodam jeszcze że parę razy już przeinstalowywałem avasta.

Pozdrawiam

Michał

Jaki masz system.

Mam system Windows XP Professional. Mysle że pomoże mi ktoś kto dobże zna angielski bo sposób rozwiązania jest chyba podany w tym pliku FAQ :wink:

pobierz sobie laty na winde poczytaj tutaj:

blad windy

dla mnie avasty to najgorsze ativiry instalowałem go raz jak i moj kolega jak go odinstalował musiał format robic jak odistalowałem tez musiałem format robic. Avast jeszcze nie jest do konca dopracowany i długi czas skanowania osobiscie uzywam noda bardzo dobry programi i co wazzne nie zwalnia kompa

XP z SP1 czy SP2 czy sam,jak sam to łatki krytyczne zainstalowane.

Zobacz narzędzia administracyjne - usługi czy usługa RPC zdalne wywołanie procedur jest uruchomiona i ustawiona na automatyczny,jak nie to ustaw restart i sprawdź czy dokonały się zmiany.

Odinstaluj Avasta i zrób czystke po nim.

Z uruchom komenda chkdsk /f i sfc /scannow ,włóż płyte z XP do napędu,po chkdsk i sfc spacja.

Sprawdź szkodniki dokładnie w kompie.

Próbuj zainstalować Avasta.

Pomoc.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 383#179383