Problem z avastem


(Dragossani) #1

Ludzie pomóżcie! Od kilku tygodni Avast nie chcve mi się zaktualizować z powodu jak twierdzi awarii serwera. Można coś zaradzić? :o


(Sbar) #2

Witam

Ja mam AVASTA! i normalnie mi sciąga bazy

Ja tego nie robie on sam co 2dni pobiera sobie bazy.

Może byc taka systuacja ze w Tym czasie serwwer avasta

tam gdzie jest baza(update) moga trwać prace konserwacyjne.

Polecam zainstalować jeszcze raz AVAST :slight_smile:


(Dragossani) #3

Dzieki Devon. Już przeinstalowałem i dalej nic z tego. U mnie też chce się sam aktualizować ale jak zaczyna to wychodzi niestety kiszka. Może ktoś ma jakiś inny pomysł.


(Asterisk) #4

Jakiej wersji Avasta używasz - przed chwilą nie miałem

problemów z aktualizacją wesji Home.

Może skończyła Ci się ważność kodu rejestracji ?


(Dragossani) #5

Mam avasta 4.1 Home wersja za free , która miała chodzić rok a ma dopiero 1,5 miesiąca. to chyba nie będzie to.


(Golden Finger) #6

U mnie, jak i na komputerach innych , gdzie mam zainstalowanego Avasta 4.1 Home Edition, nie ma najmniejszych problemów z aktualizacją tak bazy, jak i programu. Mało tego, od początku (01-01-2004) korzystania z Avasta nie miałem z nim nigdy problemów. Aktualizacja przebiega zawsze prawidłowo.

Tak więc wydaje się, że problem będzie leżał po Twojej stronie.

Pozdrawiam 8)


(system) #7

Qrcze,aż spanikowany uruchomiłem Avasta i "trzasnąłem"se update i okazało sie że...nie ma problemów :smiley: Wszystko u mnie git.Chłpaki,może macie wirusa dlatego Wam nie aktualizuje :stuck_out_tongue:


(Dragossani) #8

Dzieki dzieki, ja wiem ze to u mnie coś będzie nie tak ale za cholerę nie wiem co. Na domiar złego zaczynają mnie atakować najnowsze robaki z którymi juz avast sobie nie radzi. Ma ktoś jakiś pomysł?


(system) #9

Odinstaluj Avasta i zainstaluj inny darmowy program(ew.Płatny.)Po jakimś czasie wróć do Avasta a może będzie wszystko git.


(Dragossani) #10

Dzieki za radę, tak chyba będę musiał zrobić. A szkoda bo już sie przyzwyczaiłem do niego i wydawał mi się całkiem sprawny i odporny na paskudztwa. A polecasz jakiś program? ( oczywiście freewaerowy)


(system) #11

NIe polecam bo z wieloma miałem problamy więc sam musisz wybrać (metoda prób i błędów).Jeszcze pomyślałem o jednym.Da sie robić ręczną aktualizacje??Spróbuj wejść na stronkę avasta i ściągnać (jeżęli takowe są) pliki aktualizujące...czasami po takim zabiegu wszystko z automatyką wraca do normalności9tak miałem z nortonem...kiedyś :smiley: )