Problem z avatarami na forum

Sprawdź czy w szablonie (templates\subSilver\profile_add_body.tpl) czy masz ciągi: L_AVATAR_PANEL , L_AVATAR_EXPLAIN , L_CURRENT_IMAGE. Jeśli tak, to pobierz instalkę i porównaj swoje i oryginalne pliki .php (w Total Commander jest taka opcja: synchronizuj katalogi (menu Polecenia) wybierz by pokazywał tylko różne (przekreślone =) - może jest błąd w kodzie (zmieniałeś coś?). Jak to nic nie da, to różnice masz w bazie - porównaj wpisy z bazy z którą masz problem i z załadowanej na nowo gdzieś lokalnie (głównie tabela _config).

W pewnym momencie kiedy napotykasz problemy, nie wystarczy wykonywać krok po kroku co ktoś Ci opisze a samemu się czegoś nauczyć. phpBB to nie cud lekarstwo na wszelkie bolączki. :wink:

Mateo. Problem tkwił w tym że katalog który miałeś wpisany do avatarów to irnages. Powinno byc images. Jest już ok.

Oczywiście zmieniłem ci także ustawienia o których pisałem wyżej. 100x100 itp.

Do tego ustaw na folder images/avatars/ chmod 777

To wszystko.

Normalnie ja nie wiem co bym zrobił bez tego forum!!

lazikar jesteś wielki! :smiley:

M@teo jedno musze ci jeszcze powiedzieć. Nie zmieniaj opcji w PA jak nie jestes pewien. Bład był spowodowany przez ciebie. Musiałeś zmienić ten adres. Musisz zwracać uwagę na to co właczasz i co wpisujesz.

Powodzenia. :smiley:

Ale ja wiem napewno jedno że ja nie zmieniałem nic w PA!! A czy było możliwe przez jakąś awarie głównego serwera?? Była awaria jakiegoś przsyłącza czy coś takiego! :stuck_out_tongue:

Raczej mało realne. Jednak tylko ty masz dostep do PA. Niekoniecznie musiałeś to być ty ale ktoś z twoich kolegów. Jednak pamietaj, ze trzeba uważać.