Problem z avg

mam taki problem wcześniej korzystałam z avg 8,5 lecz aktualizowałam go do wersji 9 i muszę przyznać że to była głupota, kiepsko działa nowsza wersja mam tez problem z ikoną ręcznie muszę wybrać tray ikona avg free dopiero wtedy mam ikonkę na pasku zadań, chciałabym powrócić do wersji 8,5 no ale w przechowalni mam dwa konie trojańskie i nie chce od instalować bo czasem wirusy znowu zrobią zamieszanie w moim kompie ;p czy mogę po prosu ,nałożyć’’ ta starą wersje 8.5 ?? ( zainstalować bez odinstalowania tej głupiej wersji ) moze opisałam trochę nie jasno ale specjalistą nie jestem :wink:

moim zdaniem wystarczy te wirusy usuną z kwarantany i zainstalować avg z powrotem najpierw trzeba usunąć ten 9

wirusy zrobiły straszną rozróbę na moim komputerze , skasowałam z przechowalni przed odinstalowaniem , powróciłam do wersji 8.5 śmiga komputer jak szalony :wink: dzięki za radę

nie polecam nowej wersji avg !!

pycia21 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.