Problem z avi.part

Witam, posiadam pewien film, ale niestety nie mogę go odtworzyć. Film jest w jakimś dziwnym rozszerzeniu tytuł.avi.part próbowałem skasować .part poprzez zmień nazwę pozostawiając tylko .avi wyskoczyło okno z informacją czy chce potwierdzić zmianę więc wybrałem “tak”. niestety gdy chcę go odtworzyć wyskakuje czas 00:00. Próbowałem przerobić film poprzez any video conventer i total video conventer jednak przerabianie dochodzi do 1-3% i się wyłącza jednak przerabia kawałek filmu i mam 2min początku w avi który mogę odtworzyć. Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem co robić.

“Part” czyli część, pobrałeś tylko cześć całego pliku, należy pobrać pozostałe i połączyć odpowiednim oprogramowaniem.

Bo nie pobrałes całego filmu tylko przerwało ci pobieranie i pobrało jak to sam stwierdziłes 1-3%.

z pustego i Salomon nie naleje.

Pobierz film jeszcze raz (jesli robisz to zgodnie z prawem)

No raczej nie mam innego wyjścia, ale trochę to dziwne ponieważ film był w 4 kawałkach 3 po 400mb i 1 po 195mb waga też u mnie się zgadza też 400 i 195. Pare razy jak miałem nieskończoną jakąś część to wyskakiwało nieoczekiwany koniec archiwum, a tutaj przy wypakowywaniu wszystko było ok. To jedynie wychodzi na to, że w środku wstawiony film nie był do końca pobrany. I przez to pobieranie straciłem godzine w moim życiu :smiley:

Wiele programów pobierających działa tak że od razu na początku rezerwuje miejsce dla pliku tworząc plik o rozmiarze identycznym jak ten pobierany tylko że w środku jest to pusty plik bez żadnych danych i dopiero do niego wpisuje dane w odpowiednie miejsca pliku podczas pobierania.

Najwidoczniej robi też tak program którego używasz do pobierania.

Spróbuj odtworzyć film programem DziobasRarPlayer

piotrek366 , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

ALLPlayer też potrafi odtwarzać niepełne pliki tylko tu nie o to chodzi.

Wiem że z uszkodzonymi filmami i tymi bez rozszerzenia lepiej radzi sobie dziobas.

To tylko moje zdanie i nie mam zamiaru tu “wciskać tego innym”.

Trzeba próbować wszystkiego, a nie będę 3 raz powtarzał za wami, że to może być nie do końca pobrany plik…