Problem z avi

witam.

mam taki problemik ;] mianowicie filmik ogolnie chodza mi ociezale gdy zainstalowalem podstawowe ffdshow i ac3filter, format avi wogole mi nie chodzi:)

nastepnie aby zobaczyc efekty odinstalowalem te dwa kodeki i zainstalowalem K-lite Codec Pack - teraz chodza mi prawie wszytskie formaty procz avi … znaczy odtwarza sie ale sa paski i nic nie widac :confused:

wiecie moze co mam teraz czynic ?:stuck_out_tongue:

Jakim programem to otwierasz?

Plik masz na myśli, że podczas odtwarzania .avi słyszysz dźwięk, a zamiast obrazu z filmikiem widzisz paski na czarnym tle posuwające sie w góre lub w dół? Jeśl;i tak to zainstaluj sobie VobSub, DvixBundle, Dvix311Alpha i jakiś kodek do Xvid np: XviD-1.0-RC2-07022004 :slight_smile: Powinno pomóc. Pozdrawiam;]

tutaj sobie popatrz i sciagnij jakis pakiet najlepiej ( polecam Codecs 6024 allin1 i jego aktualizacje :lol: )

Może sciągasz filmy lub muzyke i masz zapchanego kompa !~

Wyłoncz wszystko i włoncz wtedy film

Kodeki odinstaluj zainstalowane kodeki sciągnij z forum program

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=458&t=36

i zobacz jakich kodeków nie masz i koniec :smiley: :slight_smile:

bolo: cinema player [;

bot: tak, podczas otwierania pliku audio w formacie .avi slysze sam dzwiek bez obrazu [jedynie co widze to paski wzdluz ;p] Sprobuje jak mowisz [;

toperro: sprobuje, ale mam odinstalowac tego K-lite Codec Pack? [;

Zagadka: eh … wiem co mam na kompie [; poreszcie probowalem jush z wylaczonymi wszytskimi procesami [; [heh inne formaty mi chodza! [;]

no zlukam i to ale … co mi to da ze zobacze jakies nazwy kodekow o ktorych nie mam pojecia ?:>

pozdro.

Sprobuj All playerem ma funkcje sprawdzania i sciagniecia odpowiednich kodekow :slight_smile: