PROBLEM Z AVIRĄ 2012 w Vista i 7

Mam problem z AVIRA 2012 w Windows Vista odnośnie centrum zabezpieczeń, następuje szybkie mignięcie w zasobniku (dymek informacyjny) że jest problem z zabezpieczeniami, raz na dłużej było to mignięcie to udało mi się przeczytać że problem z programem anty-szpiegowskim że może być wyłączony lub nie działa prawidłowo, ja mam wyłączony Windows Defender i również jego usługa też jest wyłączona, ponieważ zamiast Windows Defendera avira jest. Na www.dobreprogramy.pl w komentarzach pod tym antyvirusem też pewna osoba wymieniała ten sam problem w Windows 7 i odnoszący się do Centrum Akcji również miga szybko, dymek,alert.

Czy może ktoś pomóc?

Jeżeli to mignięcie jest tylko przez chwilę, a potem wszysttko wraca do normy to nie ma się czym martwić. MOże po prostu usługa odpowiadająca za wyświetlanie tego komunikatu uruchamia się szybciej niż wszystkie moduły aviry. Dymek może wyskakiwać, bo w tym czasie jeszcze dany moduł aviry nie został włączony.

No tak ale to nie jest jedno mignięcie ono się zdarza bardzo często podczas normalnej pracy na komputerze, przeglądaniu internetu, graniu w gry itp, to nie jest tylko jednorazowe tylko kilka razy miga. Mignie 3-5 razy i jakiś czas nie mruga i tak ponownie. Nie wiem nie znam dobrze angielskiego żeby to wytłumaczyć bo bym napisał do supportu aviry spytał się o co chodzi. Najgorsze ze nie można tego pokazać gdyż nie wiadomo kiedy to się zdarzy, aby robić screena i jest takie szybkie że nie wiadomo czy się zdąży zrobić screena, ewentualnie nagrywać pulpit pozostaje i liczyć na to że tak się trafi, i wysłać do nich plik filmowy. Oj ciężko będzie.Poczekam może jest jakieś rozwiązanie tego problemu i ktoś napisze tu a jeśli nie ma to cóż, trzeba czekać rok może wyjdzie kolejna wersja bez tego problemu. To jest trochę uciążliwe czasem i denerwujące to mruganie tego.

Korzystasz z aviry premium czy normalnej darmowej? Ja mam darmową w wersji niedawno wydanej numer 12. Nie mam z nią najmniejszych problemów.

Korzystam z wersji darmowej, denerwuje mnie to powiadomienie i chyba zainstaluje avasta :smiley: Spisze sobie aby wersje aviry dokładną bodajże 12.0.0.861 gdy zobaczę że będzie 12.0.1 to może wrócę i problemu tego już nie będzie, aczkolwiek będę tu zaglądał, może ktoś znajdzie rozwiązanie.

Dodane 18.11.2011 (Pt) 19:41

No i przeniosłem się na starą avire, poczekam parę miesięcy może coś się poprawi i nie będzie już tego problemu