Problem z azureusem

Mam problem z azureusuem otóż włączam do ściągania krótki plik ze zwiastunem z filmu i azureus nie chce mi pobierać buźka przy kondycjii jest na czerwono. A po kilku minutach na dole firewwall z białego zmienia kolor na czerwony i pisze że jest problem z firewallem. Próbowałem juz wyłączać zapore ogniową ale to nic nie dało a gdy przeprowadzam test nat to mam błąd korzystam z najnowszego azureusa. Jestem uzytkownikem sieci LAN. Co robić pomuszcie :frowning:

Poproś admina sieci o odblokowanie portów.

No to kiszka tylko admin może ci pomóc… :?

Ja mam dobrze bo u mnie to ja jestem adminem :smiley:

Administarator przydzielił mi dwa porty TCP i UPD i co mam teraz zrobić??? Skonfigurować je???

Ja akurat niemam z tym problemu ale najprawdopodobnie będzie to w takiej zakładce jak na zdjęciu :slight_smile:

azureuseo0.th.jpg

Nazwa to wiadomo :wink: np. azureus

Privat IP - to znaczy jakiemu IP z sieci chcesz przypisac daną funkcje

Protokół 1 TCP - port na którym działa azureus

Protokół 2 UDP - port na którym działa azureus

Shedule - Always kiedy ma to działac zawsze czy o określonym czasie :wink:

A następnie apply :mrgreen:

A jak do tego wejść skoro nie jestem administratorem???

Ja pokazałem gdzie ja bym to zrobił gdybym miał zablokowane… w twoim przypadku musisz skontaktowa się z administratorem sieci… Ale jeśli jestes podpiety do routera to możesz spróbowa wejśc na niego sam…

jako adres wpisujesz 192.168.0.1 taki adres zwykle router ma w standardzie o ile administrator nie zmienił. Następnie login admin hasło brak hasła wciskasz enter a reszta to już z górki…

Ale zapewne administrator niejest debilem więc pewnie zabezpieczył te mozliwośc wtargnięcia… więc najszybciej i najbezpieczniej będzie kontakt z adminem :expressionless:

Czyli musze pogadać a administratorem aby mi skonfigurował porty???