Problem z banem na steamie

Witajcie, postanowiłem kupić nowe konto steam z Cs go i ETS2. Wszystko poszło dobrze, sprzedający podał mi pasy do konta a ja mu kod do PSC. Zalogowałem się na konto i pokazało mi się w bibliotece " Powiadomienie od społeczości Steam" Czy coś w tym stylu i tam pisze, że moje konto zostało zablokowane z powodu logowania się z innej przeglądarki lub komputera. Chciałem sprawdzić czy jest aktywny rynek i klinołem na pierwszy lepszy skin i przejechałem myszką na “Kup” Pojawił się komunikat " Masz zablokowane konto z powodu logowania się z innego komputera, z tego powodu nie możesz kupować w rynku steam przez okres 7 dni" nie jest to dokładne to co tam jest napisane, ale chciałem to skrócić. Czy po upływie 7dni już konto będzie odblokowane? Będę mógł już grać normalnie i kupować czy muszę napisać do Suportu? Pomóżcie!!

http://www.wrzucajfotki.pl/obrazki/normal/MOE40VNG.png

http://www.wrzucajfotki.pl/di-Y665294S.png

Cześć,

 

Sprzedaż kont Steam jest niezgodna z regulaminem. Kupujący takie konto musi mieć świadomość, że w przypadku problemów nic nie poradzi. Owszem możesz próbować pisać do pomocy technicznej Steam, lecz jako drugi właściciel konta szans na uzyskanie pomocy nie masz zbyt wielkich.

Okey. Mam swoje drugie konto WŁASNE które kupiłem z rok temu, czy jeśli doładuje konto (rynek) to muszę odczekać te 30dni, chcę tylko przypomnieć, że na to konto aktywowałem kluczem grę cs go.

Własne konto które kupiłeś? Nie rozumiem. 

2 Screen wyraźnie pokazuje że sprzedawca cię oszukał, sprzedał ci konto które później odzyskał.

Właśnie dlatego sprzedaż kont Steam jest niezgodna z regulaminem Steam!

Ktoś założył konto = konto ma prawo należeć WYłĄCZNIE do niego i NIE MA go prawa sprzedawać, a ty nie masz prawa go kupować, a z resztą, jak chcesz dać swój hajs za nic złodziejowi, to rób co chcesz.

Kupiłeś na allegro? To zgłaszaj to do obsługi załączając powyższe screeny oraz treść mailingu ze sprzedawcą, to pierwszy krok do uzyskania zwrotu pieniędzy. Drugi to zgłoszenie oszustwa finansowego na policji :wink: