Problem z banem na steamie

(nor-elo@wp.pl) #1

Witajcie, postanowiłem kupić nowe konto steam z Cs go i ETS2. Wszystko poszło dobrze, sprzedający podał mi pasy do konta a ja mu kod do PSC. Zalogowałem się na konto i pokazało mi się w bibliotece " Powiadomienie od społeczości Steam" Czy coś w tym stylu i tam pisze, że moje konto zostało zablokowane z powodu logowania się z innej przeglądarki lub komputera. Chciałem sprawdzić czy jest aktywny rynek i klinołem na pierwszy lepszy skin i przejechałem myszką na "Kup" Pojawił się komunikat " Masz zablokowane konto z powodu logowania się z innego komputera, z tego powodu nie możesz kupować w rynku steam przez okres 7 dni" nie jest to dokładne to co tam jest napisane, ale chciałem to skrócić. Czy po upływie 7dni już konto będzie odblokowane? Będę mógł już grać normalnie i kupować czy muszę napisać do Suportu? Pomóżcie!!

(rgabrysiak) #2

Cześć,

Sprzedaż kont Steam jest niezgodna z regulaminem. Kupujący takie konto musi mieć świadomość, że w przypadku problemów nic nie poradzi. Owszem możesz próbować pisać do pomocy technicznej Steam, lecz jako drugi właściciel konta szans na uzyskanie pomocy nie masz zbyt wielkich.

(nor-elo@wp.pl) #3

Okey. Mam swoje drugie konto WŁASNE które kupiłem z rok temu, czy jeśli doładuje konto (rynek) to muszę odczekać te 30dni, chcę tylko przypomnieć, że na to konto aktywowałem kluczem grę cs go.

(A Nejburg) #4

Własne konto które kupiłeś? Nie rozumiem. 

(StarterX4) #5

2 Screen wyraźnie pokazuje że sprzedawca cię oszukał, sprzedał ci konto które później odzyskał.

Właśnie dlatego sprzedaż kont Steam jest niezgodna z regulaminem Steam!

Ktoś założył konto = konto ma prawo należeć WYłĄCZNIE do niego i NIE MA go prawa sprzedawać, a ty nie masz prawa go kupować, a z resztą, jak chcesz dać swój hajs za nic złodziejowi, to rób co chcesz.

(Xparanienormalnyx) #6

Kupiłeś na allegro? To zgłaszaj to do obsługi załączając powyższe screeny oraz treść mailingu ze sprzedawcą, to pierwszy krok do uzyskania zwrotu pieniędzy. Drugi to zgłoszenie oszustwa finansowego na policji :wink: