Problem z bardziej "wymagającymi" grami

Od jakiegoś miesiąca trudzę się z jednym problemem. Kiedy włączam jakąś nowszą grę (Crysis, NFS Pro Street, itp.) gra normalnie działa, ale po jakichś 5 minutach zatrzymuje się i nie rusza. Mogę wtedy czasem zminimalizować ją i wejść do Menedżera Zadań, pisze tam, że dany proces Nie odpowiada (pisze Brak Odpowiedzi). Jeżeli nie uda mi się zminimalizować pozostaje restart kompa. Czy jest jakiś sposób na takie coś ? Czy istnieje jakiś wirus/robak który mógłby powodować takie coś ?

W razie czego podaję konfigurację komputera:

Procesor Intel Core2Duo E4300@2.3 GHz

Płyta główna MSI P35 Neo

RAM 2x 1GB GoodRAM

Karta graficzna Galaxy GeForce 7900GS

przeskanuj kompa antywirusem

jaki masz zasilacz?

Skanowałem kompa antywirusem kilka razy (Nod32)

Zasilacz TAGAN 430-U15

Dodaje logi z HijackThis:

Zasilacz raczej nie należy do najgorszych więc to raczej nie jego wina. Ale poczekaj niech ktoś ci jeszcze sprawdzi logi

A sterowniki aktualne?

Jeżeli chodzi o karte graficzna tak

Dzisiaj jeszcze ściągnąłem Windows Debugger i mi wskazało plik przez który komputer się restartował mianowicie RtkHDAud.sys

Sprawdziłem i okazał się to plik od sterowników karty dzwiękowej więc zainstalowałem najnowszą ich wersję.

Wywal misiaczka (Bearshare)z kompa…

fixed w Hijack, po usunięciu restart kompa i daj jeszcze raz log hijack

Tzn. mam Bearshare wywalic z kompa czy w hijackthis cos zrobic ?

Sory, ale jestem zielony w tych tematach :confused:

Wpisy powyżej masz zaznaczyć i nacisnąć przycisk fix checked po tym reset kompa i nowy log.A Bearshare najlepiej usuń z kompa dobrze radze:D

Proszę bardzo:

W miarę czysto.Ale wywal Bearshare bo syf robi straszny zawsze.Pzdro

Wygląda tu na problem z przegrzewaniem się chyba kompa.

Stawiam na zasilacz, chcociaż masz dobry, może byc jeszcze wentyl na procku.

No i właśnie tu wyłania się drugi z moich problemów.

Mianowicie po jakimś czasie pracy na kompie (nawet jak nic bym nie robił) karta graficzna ma temperaturę 100* C i coś zaczyna piszczeć w komputerze. Zastanawiam się nad kupnem nowego chłodzenia, myślicie, że to pomoże?

Zawsze coś pomoże…:stuck_out_tongue:

Dwie uwagi:

  • po pierwsze - wpis:

jest jak najbardziej w porządku i nie należy go usuwać. Jeśli jednak tak się stało, proszę skorzystać z funkcji View the list of backups , która została przedstawiona w temacie

  • po drugie - nie ma konieczności odinstalowywania BearShare w całości. Wystarczy jedynie usunąć resztki z rejestru pozostawione przez BearShare MediaBar przez skasowanie wpisów odwołujących się do nich w HIjacku, co też uczyniłeś

orzechjuve jeżeli nie masz nic mądrego do przekazania, to po prostu nie pisz w tym dziale. Twoje błędy wytknął już adam9870. Na przyszłość radzę zastanowić się nad napisaniem posta w dziale bezpieczeństwo.