Problem z bateria w galaxy tab 2

Posiadam od paru dni wylicytowany na allegro tablet Samsung Galaxy tab 2 10.1. Tablet sprawuje sie bardzo dobrze działa szybko nie wiesza się. Wczoraj została zrobiona aktualizacja do systemu android 4.2.2. Dziś pierwszy raz podłączyłem tablet do komputera bo chciałem cos zgrać. Tablet połączył sie z komputerem bezproblemowo jednak pojawił sie przekreślony czerwony krzyk na ikonce baterii. Wydawało mi sie ze tablet w tej sytuacji powinien sie lądować z bus ale wygląda na to ze tablet sie nie ładuje a bateria jest przekreślona. Problem ten w ogóle nie występuje podczas ładowania ze zwykłego gniazdka. Po podłączeniu do gniazda tablet natychmiast ładuje sie i pisze “ładowanie”. Chciałem sie zapytać czy to jest normalna reakcja i ten tablet nie ładuje sie z USB czy to jest jakąś wada i trzeba skorzystać z serwisu ?

jacek1982 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy.

Dodatkowo na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nie jest to wada, gniazdo USB ma za małą wydajność prądową aby ładować ten tablet.