Problem z Battlefiled Bad Company 2 Nie czyta DVD

Witam wszystkich dziś zakupiłem sobie w/w grę oraz 2 inne np Medal of Honor problem polega na tym iż inne gry napęd odczytuje bezproblemowo ale gdy chce zainstalować Bad Company 2 napęd jej nie czyta wyświetla monit o braku płyty w napędzie , u znajomego płytka działa jak trzeba i tu się pojawia problem co zrobić żeby zainstalować grę ?? . Oczywiście jest to EA Classic :slight_smile:

Może płyta jest dwuwarstwowa?

Najłatwiej:

1.Pobierz i zainstaluj Origin http://static.cdn.ea.com/ebisu/u/f/OriginSetup.exe

2.Następnie w ustawienia–>podaj kod produktu - wpisujesz cd-key i postępujesz zgodnie ze wskazówkami

Napęd czyta DL nawet je nagrywa na innym działa poprawnie , jak zrobię jak mówisz to gra mi się pobierze w plikach czy zainstaluje od razu jak to jest na steam ?? . Miło nie po to kupuje grę żeby później pobierać 8 GB danych :frowning:

Niestety trzeba ją pobrać.

Edit: Pobierze się ta sama instalka co jest na płycie.

Dzięki już mi się pobiera ale jak dla mnie to lekka przesada chodź z jednej strony dobrze bo masz kopię na komputerze w razie uszkodzenia płytki , tak chciałem pograć na multi no cóż poczekam

Pobiera się nie instalka, a gra gotowa do odpalenia.

Plusem jest to, że gra ściąga się w najnowszej, spatchowanej wersji, po instalacji z płyty i tak musiałbyś dociągać ponad 2GB danych w postaci najnowszego patcha.

Lepsze 2 GB niż 8GB przy moim necie 2MB mam dopiero ledwo 2 GB pobierania masakra , wolał bym z płytki

Zaktualizuj firmware napędu, może pomoże, a napewno nie zaszkodzi :wink:

I jeśli po takiej aktualizacji uda się zainstalować grę z płyty będziesz mógł zainstalować patcha albo za pomocą updatera gry albo ściągnąć “ręcznie” i potem po każdej ewentualnej nowej instalacji gry instalować patcha by nie musieć go pobierać updaterem ponownie.

http://static.cdn.ea.com/dice/u/f/bfbc2 … _Patch.exe

W instrukcji załączonej… na płycie( !!

CHUDYxp ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Skoro płytka jest nówka to tymbardziej powinieneś zgłosić ją do reklamacji w ramach gwarancji.

Można spróbować jeszcze dwóch opcji:

1.utworzyć nowy folder na dysku-następnie przechodzimy do:mój komputer-napęd w którym jest płyta-PPM-eksploruj-podświetlamy wszystko co znajduje się na płycie i kopiujemy do tego folderu.Następnie otwieramy folder i instalujemy grę.Podczas instalacji wybieramy aby gra działała bez płyty w napędzie!

Jeśli jak twierdzisz nie działa ci instalacja ,to ciekawo czy uruchomisz grę-która nie uruchamia się z pliku exe , tylko przez aktualizator,który sprawdza wersję gry.

2.zrobić obraz gry na innym PC i przenieść za pomocą nośnika typu pendrive.

Wpisz klucz BFBC2 z pudełka w programie Origin i ściągnij grę z serwerów EA.

Tak własnie zrobiłem pobrałem 8 GB z Origin do tego doszło prawie 3 GB łatek razem wyszło 11 GB pobierania co przy łączu 2 MB nie jest miłe . Żeby znowu nie pobierać 11 GB danych pożyczyłem napęd zgrałem wszystkie pliki z DVD na dysk i na przyszłość mam spokój tak w razie przeinstalowania :slight_smile: . Na to wychodzi iż trzeba zainwestować w nowy napęd :x