Problem z Battlefiled Bad Company 2 Nie czyta DVD

(CHUDYxp) #1

Witam wszystkich dziś zakupiłem sobie w/w grę oraz 2 inne np Medal of Honor problem polega na tym iż inne gry napęd odczytuje bezproblemowo ale gdy chce zainstalować Bad Company 2 napęd jej nie czyta wyświetla monit o braku płyty w napędzie , u znajomego płytka działa jak trzeba i tu się pojawia problem co zrobić żeby zainstalować grę ?? . Oczywiście jest to EA Classic :slight_smile:

(rogacz) #2

Może płyta jest dwuwarstwowa?

(system) #3

Najłatwiej:

1.Pobierz i zainstaluj Origin http://static.cdn.ea.com/ebisu/u/f/OriginSetup.exe

2.Następnie w ustawienia-->podaj kod produktu - wpisujesz cd-key i postępujesz zgodnie ze wskazówkami

(CHUDYxp) #4

Napęd czyta DL nawet je nagrywa na innym działa poprawnie , jak zrobię jak mówisz to gra mi się pobierze w plikach czy zainstaluje od razu jak to jest na steam ?? . Miło nie po to kupuje grę żeby później pobierać 8 GB danych :frowning:

(system) #5

Niestety trzeba ją pobrać.

Edit: Pobierze się ta sama instalka co jest na płycie.

(CHUDYxp) #6

Dzięki już mi się pobiera ale jak dla mnie to lekka przesada chodź z jednej strony dobrze bo masz kopię na komputerze w razie uszkodzenia płytki , tak chciałem pograć na multi no cóż poczekam

(Spectatorx) #7

Pobiera się nie instalka, a gra gotowa do odpalenia.

Plusem jest to, że gra ściąga się w najnowszej, spatchowanej wersji, po instalacji z płyty i tak musiałbyś dociągać ponad 2GB danych w postaci najnowszego patcha.

(CHUDYxp) #8

Lepsze 2 GB niż 8GB przy moim necie 2MB mam dopiero ledwo 2 GB pobierania masakra , wolał bym z płytki

(Spectatorx) #9

Zaktualizuj firmware napędu, może pomoże, a napewno nie zaszkodzi :wink:

I jeśli po takiej aktualizacji uda się zainstalować grę z płyty będziesz mógł zainstalować patcha albo za pomocą updatera gry albo ściągnąć "ręcznie" i potem po każdej ewentualnej nowej instalacji gry instalować patcha by nie musieć go pobierać updaterem ponownie.

http://static.cdn.ea.com/dice/u/f/bfbc2 ... _Patch.exe

W instrukcji załączonej... na płycie( !!

(Agatonster) #10

CHUDYxp ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(CHUDYxp) #11

(Spectatorx) #12

Skoro płytka jest nówka to tymbardziej powinieneś zgłosić ją do reklamacji w ramach gwarancji.

(Onimusza666) #13

Można spróbować jeszcze dwóch opcji:

1.utworzyć nowy folder na dysku-następnie przechodzimy do:mój komputer-napęd w którym jest płyta-PPM-eksploruj-podświetlamy wszystko co znajduje się na płycie i kopiujemy do tego folderu.Następnie otwieramy folder i instalujemy grę.Podczas instalacji wybieramy aby gra działała bez płyty w napędzie!

Jeśli jak twierdzisz nie działa ci instalacja ,to ciekawo czy uruchomisz grę-która nie uruchamia się z pliku exe , tylko przez aktualizator,który sprawdza wersję gry.

2.zrobić obraz gry na innym PC i przenieść za pomocą nośnika typu pendrive.

(michalj82) #14

Wpisz klucz BFBC2 z pudełka w programie Origin i ściągnij grę z serwerów EA.

(CHUDYxp) #15

Tak własnie zrobiłem pobrałem 8 GB z Origin do tego doszło prawie 3 GB łatek razem wyszło 11 GB pobierania co przy łączu 2 MB nie jest miłe . Żeby znowu nie pobierać 11 GB danych pożyczyłem napęd zgrałem wszystkie pliki z DVD na dysk i na przyszłość mam spokój tak w razie przeinstalowania :slight_smile: . Na to wychodzi iż trzeba zainwestować w nowy napęd :x