Problem z Battlefront 2

Witam… posiadam Battlefronta 2 na 7 płytach wszystko pięknie i ładnie kopiowanie szło ale teraz gry się nie da włączyć Bo wymaga aktualizacji 39.30GB Problem tylko w tym że Wcale nie pobiera stoi na 0% i nic się nie zmienia… więc gry i tak nie uruchomię bo aktualizacja na to nie pozwoli pobrać też się nie da… bo ciągle stoi na 0 Ktoś miałby jakiś Pomysł :wink: jak to naprawić.

na screenie pobrano 6.31 MB z 39 GB przy prędkości 171 KB/s więc się nie dziw że stoi na 0% bo do 1% jeszcze sporo brakuje i ściągnięcie przy takiej prędkości dużooo czasu ci zajmie więc nie tyle patrz na % a na te wartości czy się zmieniają, będziesz wiedział czy pobiera.

Przy tej prędkości ten plik będziesz pobierał około 44h (zakładając w optymistycznych warunkach, że masz łącze 2 Mb/s. i prędkość będzie utrzymywała się na stałym poziomie.

Tak Racja Bo prędkości skaczą Bardzo wysoko a potem spadają i zatrzymują się na 0 tak jak by coś ograniczało pobieranie albo zatrzymywało je całkiem Dziwne :slight_smile:

Raczej problem z internetem lub bramką Origin.
Zobacz czy antywirus Ci nie blokuje?

Wnioskuję że ktoś obniżył mi Prędkość do 16kb/s Dla tego tak się dzieje i nie daje się nic pobrać i ciągle Nie pokazuje maksymalnej prędkości tylko zerową i nie pobiera :wink: ale gdyby tak było to
bo nawet jak miałem limit 100GB i go wyczerpałem to pobieranie było dobre wolne ale zawsze jakieś :wink: a teraz Jakiś głupek postanowił że jeszcze dowali Limit 16Kb/s i mi jeszcze bardziej internet zwolni :smiley:

A z czego masz Internet?

Tak Pawle Tylko że gdy zużyłem 100GB to nadal mogłem pobierać cokolwiek a po czasie na stronie z ip routera 192. itp wysłali wiadomość że jeszcze ograniczyli do 16kb/s :smiley: żenada

Czyli masz ograniczenia, co do wykorzystania danych. Nie wykorzystałeś przypadkiem tych 100GB?


To jeśli dostałeś wiadomość, masz odpowiedź. Nic nie zrobisz.

Za internet z limitem providerów powinno zamykać się łagrach. Co to jest 100GB? Ja wczoraj kupiłem jedną grę na GOG i musiałem pobrać 80 GB.

Zresztą, jak Ty chcesz grać online przy takim Internecie?

Paweł A a zdziwisz się Battlefield 3 Multiplayer działa dobrze :wink: tylko ping wysoki :smiley: ale czekam aż światłowód się pojawi na tym zadupiu i uratuje mnie :frowning: o ile mogę na to liczyć jeżeli wybudują tutaj tą sieć eh :slight_smile:

Działa ci dobrze póki nie wykorzystasz limitu. Jak wykorzystasz to żaden ping ci nie pomoże.

Dlaczego akurat taki Internet masz? Nie lepiej po kablu, bez ograniczeń? Te 100GB pewnie wykorzystujesz w dwa, trzy dni.

Jeżeli nie możesz po kablu albo światłowodu to zorientuj się czy nie ma w pobliżu dobrej firmy oferującej chociaż bezlimitowy net radiowy. Ja taki mam. Net radiowy, bez limitu, prędkość 50 Mb/s ping 4ms.

Ponieważ Plus Był Z Lejkiem wiecie każdy Net jaki mogłem mieć dobry posiadał jakiś haczyk A światłowody to wam tylko w miastach oferują a mnie UPC Orange Inea kopią w dupę :wink: Pytasz Pawle czemu ponieważ Wielcy dostawcy Światła tu nie dotrą i mi nie dadzą Światła :frowning:

Cóż. A czy coś w Twojej miejscowości zmieni się, pod względem Internetu? Wiadomo coś?

Podobno coś takiego jest ale nie wiem ile w tym prawdy i czy w to wierzyć bo może wzięli kasę za darmo i teraz to oleją
POPC Dla Mieszkańców
Voice Net S.A. jest beneficjentem konkursu w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa dla 5 obszarów w województwie podkarpackim. Celem projektu jest zaprojektowanie oraz wybudowanie sieci światłowodowej na obszarach wykluczonych pod względem dostępności do usług szerokopasmowych. Projekt realizowany jest na terenie 15 powiatów tj. 108 gmin, swoim zasięgiem obejmie 110 tyś punktów adresowych w tym 500 szkół.


https://www.voice-net.pl/projekty

Konkurs. No jakie to głupie. Jeszcze konkursy robią?

A no widzisz :wink: bywa różnie