Problem z baza danych MysQl

Witam wszystkich!

Mam problem z moja stroną www. pojawia się na niej komunikat:

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in

oraz

Warning:Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/chris1987/domains/test-praca.webr.pl/public_html/adm/ver.php:5) in /home/chris1987/domains/test-praca.webr.pl/public_html/adm/ver.php on line 13

Pomożecie?? :cry:

Tak bez kodu na pewno pomożemy…

Bez kodu to http://www.google.com/search?hl=en&safe=off&num=30&q=%22Warning%3A+mysql_fetch_row%28%29%3A+supplied+argument+is+not+a+valid+MySQL+result+resource%22&btnG=Search&aq=f&oq=& - Results 1 - 30 of about 1,230,000

http://www.google.com/search?hl=en&safe=off&num=30&q=%22Warning%3ACannot+modify+header+information±+headers+already+sent+by+%28output+started+at%22&btnG=Search&aq=f&oq=&aqi=g10 - Results 1 - 30 of about 2,660,000

mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in

Argument dostarczony do mysql_fetch_row() nie jest poprawnym wynikiem zapytania. Może użyj mysql_error(); do wyświetlenia błędu. Spróbuj wykonać zapytania którego tyczy się mysql_fetch_row(); w PhpMyAdmin lub cmd czy coś zwróci, czy wywali błąd?

Warning:Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/chris1987/domains/test-praca.webr.pl/public_html/adm/ver.php:5) in /home/chris1987/domains/test-praca.webr.pl/public_html/adm/ver.php on line 13

Pokaż nam kod do którego odnosi się błąd. Może wysyłasz sesje po wysłaniu metatagów? najlepiej na początku kodu wklej:

<?php session_start() ?>

Oczywiście jeżeli używasz sesji. Podaj nam kod, bo tak to raczej trudno. Pozostaje www.wrozka.pl :smiley:

Pozdrawiam

Witajcie!

Zrobiłem co kazaliście i wyszło mi coś takiego w phpadminie

#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ‘Warning:Cannot modify header information - headers already sent by (output start’ at line 1

oraz

Warning : Cannot MODIFY header information - headers already sent BY (

output started at / home / chris1987 / domains / test - praca.webr.pl / public_html / adm / ver.php :5

) IN / home / chris1987 / domains / test - praca.webr.pl / public_html / adm / ver.php ON line13

Podaj kod, coś ty taki uparty. Bez kodu to raczej ciężko nam.

Pozdrawiam

PS. Próbowałeś sprawdzić czy zapytanie MySQL wykonuje się poprawnie, czy zmienne są zmieniane na wartości (o ile dostarczasz w zapytaniu jakieś zmienne)?