Problem z Bear Share

Witam!

Mam problem z programem P2P - BearShare. Po ok. 3 minutach użytkowania pojawia się błąd:

Jak ten problem rozwiązać (z góry dzięki za odp. odinstaluj program)

To samo miałem… nowsza wersja jest do bani więc korzystam z Shareazy! Ale udało mi się usunąć problem - wywaliłem jakiś plik (metodą prób i błędów) i później było cacy. Jak zarzucisz screena folderu z bearem (prog. files >) to Ci pomogę. (w tej chwili nie mam beara, a nie pamiętam, co to za plik).

nie tylko odinstalluj ale tez zainstaluj na nowo. Jaka masz wersje BearShara?

1:Wersja 5.2.5

2: Oto i screen: d5a11d644d7d7216m.jpg

3: Screen db:

86b9f712ae0ebf8fm.jpg

Daj screena folderu db, to chyba tam. Będę później - postaram się pomóc.

Wiesz co… Zrób kopię całego folderu DB, a usuń go z program files (cały folder DB). Powinno działać, niedźwiadek sobie go jeszcze raz utworzy - to co mu potrzebne. Wystarczy chyba usunąć dwa pliki, ale za pieruna nie mogę sobie przypomnieć, które 8) Jak ja cały folder uduwałem, to działało. A gdyby jednak coś było nie tak, to przywrócisz z kopii.

A tak w ogóle to moja rada: zainstaluj sobie np Shareazę, a misia wywal… Nie dość, że ma spyware, to jeszcze się psuje, a nowa wersja jest do bani. Shareaza ściąga zarówno z Gnutelli (to samo, co bearshare), Gnutelli2 (nie ma tego w BS), jak i eDonkey i BitTorrent. Także masz większe pole manewru i mniej śmieci na kompie, bo Shareaza jest czysta.

Pozdro