Problem z BearShare

Otóż zamykając aplikację po restarcie systemu zauważyłem, że plik zniknął z listy download! Pliki częściowe pozostały na dysku. i nie miałem pojęcia jak zmusić do pobrania dalszej części, więc rozpocząłem od nowa, a te częściowe usunąłem. Chciałbym jednak wiedzieć czym to jest spowodowane i jak się chronić na przyszłość?

Niegdy wczesniej sie z takim czyms nie spotkalem.

Proponuje re-instal. Przeczysczenie rejestru tym

oraz zainstalowanie najnowszej wersji dostepnej tutaj

:slight_smile:

Rejestr mam często sprawdzany, reinstalację dokonałem zaraz po problemie, ale… kiedyś miałem to samo z eMule aż samo się naprawiło.

Taki problem dla tego programu ne jest niczym nowym niestety. Czy restart miał miejsce nagle?

Po prostu zamknąłem program poprzez “exit” i zrestartowałem “na chama” (czyli guzikiem) komputer, bo troszkę mnie wkurzył. :slight_smile: Ale nie sądziłem, że to może spowodować problem po poprawnym zamknięciu programu.

ja robiłam tak: jak sie ściągnęło to odraz z downloand do innego folderu i usunąć z downloand.nie ma problemu z znikaniem plików. Mogłeś zrobić jeszcze tak ,że wyczyściłes bibliotekę zanim przerzuciłes do innego folderu i wtedy zniknęło :slight_smile: