Problem z BearShare

Mam problem z podglądem filmów w tym p2p :? pliki są zapisywane jako TMP(nazwa pliku).Próbuje playerem w Bear Sharem i nic. Vlan i Avi Preview też nie skutkuje. What’s wrong ?? ;/

Zdarza się tak, że VLan nie otwiera pliku bo jest go za mało.

Zwykle trzeba poczekać aż ściągnie się wiecej…

Czasem niestety otworzyć można dopiero w pełni ściągniety film…

A jeszcze innym razem okazuje się, że plik jest uszkodzony :wink:

śćiągniete jest 300 MB, film ma wiele userów więc raczej nie jest trefny bo zapuściłem inny plik video i tez nie ma podglądu…więc napewno nic z tych rzeczy

:?

Jaki to film?

To, że ma go wielu userów jeszcze o niczym świadczy :smiley:

pisałem że ma go wiele userów, a czy nie jest to uszkodzony plik niech cię głowa o to nie boli, po za tym pisałem z w innych przypadkach przy podgladzie prolem również występuje …

Sytuacja ma się tak, iż w sumie gdybyś chciał odpalić taki film w 95% prawdopoodbieństwa powodzenia, należałoby się ściągnąć pewną paczkę kodeków, tą największą, licząca sobie coś koło 49 MB. Bodajże nazywa się to ACE Mega CoDecS Pack. Wtedy powinien się otworzyć bez problemu, nawet przy pliku ściągającym się, w rozmiarze 100-200 MB, a czasami nawet jeszcze mniej.

Od czego to zależy? Nie jestem w stanie wyjaśnić, ale to przeważnie pomaga.

I otwieraj wtedy pliki zewnętrzym playerem, bo ten “miśkowy” jest wielce niedoskonały.

Plik zostanie odtwożony tylko wtedy jeżeli ma pobrane pierwsze sektory filmu (ok 300kb) gdyż w nich jest zapisane jakim kodekiem został skompresowany i jaką ma długość.

Powodem nieodtwarzania jest to że masz zapewne pobrane rużne części filmu ale nie masz pierwszych sektorów (zwracam uwage na to że bear share nie pokazuje kture fragmenty pobrał tylko pokazuje ogulny stan pobrania)

to tak jak odpalić samochud bez kluczyków :wink: