Problem z Bearshar'em :(

Witam.

Mój Bearshare sie ciągle wyłącza! Czasami pogra kilka godzin a czasami kilka sekund. :frowning: Wyświetla się taki komunikat :

Wystąpił problem z aplikacją BearShare.exe i zostanie ona zamknieta.

Sygnatura błędu:

AppName: bearshare.exe

AppVer: 5.2.5.6

ModName: unknow

ModVer: 0.0.0.0

Offset:00000000

Mam system win XP, BearShare 5.2.5 i Antywirusa - Panda Platinum

Robiłam już reinstalke BearShare i wykluczyłam go ze skanowania.

Nic nie pomogło nadal się wyłącza. :frowning: Taki sam proble mam z BearFlix’em

Prawdopodobnie to wina Twojego antywirusa, piszę prawdopodobnie ponieważ Nod32 także wyłącza misia. Avast żyje w zgodzie z misiem, polecam go, jest skuteczny i na dodatek darmowy. :slight_smile:

Może też jakies dziadostwo siedzi w Temp lub Temprotaty Internet Files. Może bo mi nie działało gg, dopiero jak to skasowałem to mi sie naprawiło. Sprawdź też jeśli wyskakuje to okno z raportem o błędzie, co będzie dołączone do raportu i to usuń. W moim przypadku to pomogło :slight_smile:

Owszem jest jakiś plik dołączony do raportu, z tym, że nie mam pojecia gdzie tego szukać :

D:\DOCUME~1\Justyna\USTAWI~1\Temp\WER174B.tmp.dir00\appcompat.txt

Złączono Posta : 15.10.2006 (Nie) 19:05

Owszem jest jakiś plik dołączony do raportu, z tym, że nie mam pojecia gdzie tego szukać :

*D:\DOCUME~1\Justyna\USTAWI~1\Temp\WER174B.tmp.dir00*

appcompat.txt

Ja mam Bear Share, i avasta i jakos mi sie dzieje tak samo jak Kik@ !!

wchodzisz w Mój Komputer>Document And Seting>Justyna>Ustawienia Lokalne>Temp>WER174B.tmp.dir00 i tam masz, tylko wejdź w narzędzia i opcje folderów i tam wejdź w widok i zachacz pokazywanie ukrytych plików i folderów bo folder Ustawienia lokalne jest folderem ukrytym. A i przy okazji kliknij w Internet Explorer prawym w myszy i wejdź w połączenia internetowe i usuń tam pliki Cookie i usuń pliki Tempomary Internet Files wraz z zawartością Offline

Skasowałam ten pliki z temp i na poczatku było ok, ale jak chciałam bearshare włączyć drugi raz to znowu pojawiał sie bład, po wykasowaniu go i właczenu misia był nastepny i tak w kółko z nikad pojawiały sie następne :frowning: Bez sensu… Moze macie jeszcze jakieś pomysły :slight_smile:

Mam ten sam problem. Wykonalem czynności o których pisze Mario C ale nic nie pomaga. Najśmieszniejsze jest to że program tak naprawde dziala wystarczy po prostu nie klikać opcji “Nie wysylaj” tylko grzecznie przeciągnać okno komunikatu na bok i swobodnie korzystac z “Misia”

Złączono Posta : 24.10.2006 (Wto) 23:49

Ale ten komunikat jest irytujący. Mamy neostrade podzielona routerem, i u kumpeli wszystko dziala, nie wyskakuje żaden komunikat a u mnie tak. Czy rodzaj naszego łącza ma jakieś znaczenie czy to jakaś wada programu?

A jaką macie wersje Free, :?: Lite, :?: czy Pro :?:

ja mam free ( nie lite ) i ciagne filmy ponad 9 godzin i wszystko chodzi bez bledow

U gratuluje instalacji syfu na kompie wersja free zawiera spyware i w ogóle jest zjechana zainstalujcie sobie lite lub pro (zobaczycie różnice) :slight_smile:

Mi jak sie takie coś pokazuje na Misiu to formatuje dysk i mam spokuj na jakiś miesiąc.

ps. mam avasta

Mi jakos nie ściąga, wszystkie opcje się zatrzymnują - szukanie, pobieranie (transfery nie odliczją czasu). Może ci się tylko tak wydaje że wszystko działa bo światełka świecą ? :slight_smile:

Po co formatować odrazu cały dysk, wystarczy zrobić reinstalke misia i juz jest ok… na jakiś czas :slight_smile: oczywiście. To chyba jedyne wyjście.

Ja mam wersje litle… nie będe płacić za Pro, płace za internet - i chcem mieć z nego coś za darmo. :slight_smile: