Problem z bezpiecznym odłączeniem zewnętrznego hdd

Mam taki problem właśnie ponieważ nie mogę bezpiecznie odłączyć zewnętrznego hdd, takie coś mi sie pojawia a wszystkie programy mam zamknięte… :confused:

c2f5c728d607e153.png

Witaj - choć już dawno skończyłem swoją przygodę z Windows 7,

to uważam,że to nie jest dziwny,ani trudny do zrozumienia błąd…

Jeżeli jest to ta sama sytuacja co w Windowsie XP -

to poprostu Windows 7 nie jest w stanie odłączyć urządzenia,

bo mimo,że wyłączyłeś wszystko to nadal używa go sam system,lub serwis…

“Ot i cała historyja” - Tak uważam…

Ale nie zapominajmy też o tym,że Windows 7 jest w fazie beta -

czyli nadal jest dużo błędów (wg. mnie więcej ich jest w XP i Viście :wink: i niestety nasza BETA ma CZĘSTO problem z obsługą urządzeń -

nikt do końca nie wie co planuje Microsoft,ale wiemy jedno - ten system będzie ich najbardziej dopracowanym dzieckiem… Więc nie rezygnujmy z niego…

Za duzo to mi nie pomogłeś, choć wiem, że dałem może za mało informacji, ale czy ktoś miał podobny problem?

Co do Windows 7 to nie przesadzaj bo narazie ma taką samą wydajność jak Vista z sp1 więc nie ma się czym podniecać.

Nie wiem -być może nie widzisz żadnej różnicy - jednak dla mnie jest to oczywiste,że Vista jest dużo bardziej powolna i irytująca (choć przyznam,że nie sprawdzałem jeszcze z SP1,ale jeżeli SP1 jest do pobrania, to napewno wyciągne zakurzoną płytkę Visty i sprawdzę).

Co do Twojego problemu to chyba komunikat jasno określa przyczynę błędu.Nikt raczej przy tylu podanych informacjach nie będzie mógł jednoznacznie określić z czym jest zmiązany Twój problem,jeżeli chcesz pomocy - podaj wszystkie informacje które mogą być potrzebne (inaczej możemy Ci podać jedynie spekulacje na ten temat- przepraszam,że wypowiadam się za ogół) . Ja radziłbym pobrać i zaintalować “Unlocker’a” - nie wiem tylko czy na Windows 7 pójdzie… Potem kliknij prawoklikiem na ten dysk ,wybierz z menu opcję “Unlocker” i program pokaże Ci jakie procesy trzymają dysk.

Powodzenia…