Problem z bezprzewodową kartą sieciową Acer Aspire 7739G

Witam

Mam problem z kasrta sieciową wi-fi. Instalowałem sterowniki z płyty, instalowałem sterowniki ze strony Acera i nie działa. Za każdym razem pokazuje, że albo karta sieciowa jest wyłączona albo sa niewłaściwe sterowniki. Pisałem nawet do supportu Acera wysłali mi jakieś sterowniki, które też nie działają. Próbowałem z 3 sterownikami od 3 firm tylko przy sterownikach Intela w Menedżerze urządzeń z nieznanego kontrolera sieci zmieniło się na Intel® Cenntrino® Wireless-N 100. Na naklejce jest napisane Acer Nplify 802.11 b/g/n. Jest to Acer Aspire 7739G (tak jak w tytule). Gdy wciskam kombinacje przycisków Fn + F3(symbol antenki) też nic sie nie dzieje. Na laptopie nie ma żadnych kontrolek od karty sieciowej (sa tylko 2: od zasilania i która pokazuje, że jest włączony). Jak naciskam np. Caps lock to na ekranie wyświetla się symbol kłudki, a jak naciskam Fn+F3 nic. Instalowałem sterowniki na różne sposoby i wciąż nic. W menedżerze urządzeń pokazuje, że karta sieciowa jest własciwie zainstalowana, działa i nie ma żadnych problemów, gdy klikam aktualizacja sterowników też pokazuje, że sterowniki są aktualne. Ale niestety gdy próbuje się połączyć nie działa. Jak robiłem diagnozę karty sieciowej to pokazywało, że jest wyłaczona. Jak robiłem rozwiąż problem pokazywało, że albo sa niewłaściwe sterowniki albo karta jest wyłączona. A jak sprawdzałem przez WIFIMA~1Diagnostyka ręczna WiFi (to aplikacja dołączona razem ze sterownikami) pokazywało niewłaściwe sterowniki. Próbowałem wszystkich możliwych sterowników, żaden nie działał.

Czy to możliwe, że karta sieciowa jest uszkodzona? (ale wtedy chyba by jej nie pokazywało w Menedżerze urządzeń). Co mam zrobić żeby ta karta działała?

Sprawdź, jaką masz kartę rozkręcając go/odkręcając zaślepkę. Jeżeli laptop nie jest od nowości w Twoich rękach, ktoś mógł zmienić kartę Wi-Fi.

japonczyk92 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.