Problem z bezprzewodową kartą sieciową

mam problem z zainstalowaniem sterowników do bezprzewodowej karty sieciowej w laptopie.

podaje ścieżkę do płytki, ale nie znajduje tam sterowników.

rzekomo moja karta to Intel® PRO/Wireless 3945ABG, ale nawet po ściągnieciu sterowników ze strony producenta instalka się nie odpala.

płytkę ładnie czyta i nawet instaluje sterowniki, ale tuż po zainstalowaniu informuje mnie o braku dostępnych obsługiwanych kart sieci bezprzewodowej w systemie.

zaczynam już mieć obawy, że na płytkę został nagrany nie ten sterownik. a jeśli sterownik nie pasuje to pojęcia nie mam jaka mam kartę… czy można to jakoś sprawdzić??

jedyne co widzę w detalach ethernet controller to:

PCI\VEN_168C&DEV_001C&SUBSYS_7108144F&REV_01\4&20975680&0&00E1

proszę o pomoc

musisz zajrzeć do wnętrza laptopa (zwykle tam gdzie są banki pamięci obok znajduje się karta wifi). co to za lapek ?? masz 3 możliwości kart wifi : broadcom, artheros, intel pro wireless.

ta opcja z zaglądaniem do wnętrza jakoś nie przemawia do mnie… jeszcze cos zepsuje…

ale zakladajac ze jest to karta intel pro wireless, co mogę zrobić??

ten lapek to zoostorm. szukanie specyfikacji na stronie producenta nic nie dało - to model zeszłoroczny i nie ma go już w sprzedaży…

jaki to jest model ??

dokładna nazwa:

Zoostorm 2-6301 15.4" Advanced Laptop

tak się kończy kupowanie szrotu z UK :slight_smile: marnej firmy :P. nie pomogę ci musisz zdjąć klapkę z tyłu obudowy laptopa.