Problem z bezprzewodowa myszą

Witam mam problem z bezprzewodową myszką, podłączam ja do laptopa i nic zero sygnału. Myszka się świeci i urządzenie które podłączam do usb także, naciskam connect i chwile zielona dioda miga następnie świeci ciągłym światłem. Kiedy podłączam myszkę słyszę sygnał komputera że zostało podłączone urządzenie usb. Co zrobić ?? Mysz z salonu plusa pisze na niej ET-143RF IMAGINE :slight_smile: Może trzeba do tego jakiś sterownik… ? Mysz także nie działa po podłasiwszy do zwykłego PC…

Jasne… z bezprzewodwą myszą trzeba sterowniki… a przynajmniej do XP do mniej znanych marek…

Powinieneś mieć płytę ze sterownikami… albo źle skonfigurowałeś

Przykładowo na mojej SilverCrest musiałem instalować i konfigurować:

  1. Naciskam przycisk na nadajniku i miga zielona dioda

  2. Naciskam przycisk na myszce i czekam aż zielona dioda będzie się stało świeciła

Jak nie to to pisz… poszukam do niej sterów

Nie to nie to, nie mam przycisku na myszy. Po prostu naciskam przycisk na nadajniku który mruga i po chwili się sam stabilizuje i przestaje mrugać.

](*,) No to nieźle… Jakoś musi przecież synchronizować… Przycisk zazwyczaj malutki pod spodem myszy u mnie opisany connect

](*,) zobacz jeszcze czy może wystarczy jakiś byle jakiś klawisz na myszce nacisnąć podczas “mrugania”

Na stronie głównej producenta jest napisane: Ten produkt nie wymaga sterowników… więc coś z Connect

Dodane 02.04.2010 (Pt) 13:10

To ta?

http://sklep.kg.net.pl/produkt/26160/my … wodowa-usb

Ale wpadka… Okazało się że przycisk connect jest zepsuty na myszce wcisnąłem go głęboko igłą i działa :] Jest tak mały że hoho ale dzięki za pomoc :slight_smile:

Dlatego powtarzam nie ma to jak myszka z kabelkiem.